SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mustafa Cengiz: Üzülmek de neymiş, deliriyorum!

FUTBOL | 21.10.2020 11:08

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, bir dostu ile yaptığı sohbette Alanyaspor mücadelesinde alınan mağlubiyetten ve takımın kötü gidişatından duyduğu rahatsızlığa değindi

Mustafa Cengiz: Üzülmek de neymiş, deliriyorum!

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz, yakın bir dostundan gelen Alanya yenilgisi için üzülüp üzülmediği sorusuna cevap verirken takımın gidişatına da değindi.

Milliyet Gazetesi'nden Atilla Gökçe'nin haberine göre; Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, bir dostundan "Alanya yenilgisi için üzülüyor musun?" şeklinde bir soru aldı. "Üzülmek de neymiş, deliriyorum. Bu pandemi, milli maç araları bize hiç yaramıyor. Galatasaray sadece dinleniyor. Sonuçlar ortada" şeklinde bu soruyu cevaplayan Cengiz, ardından Falcao transferine de değindi.

"Keşke Kerem Aktürkoğlu, Oğulcan ya da Ali Yavuz Kol gibi genç oyuncularımız ile sahaya çıkıp yenilseydik. Falcao gelecek, goller atacak, 500 bin forma satacak dediler.  Sattığımız forma sayısı 30 bin" diyen Mustafa Cengiz, çabalarının ve emeklerinin karşılığını alamadıklarını da belirtti.

"DİVAN KURULUMUZ BİZİ ÇOK ELEŞTİRİYOR"

"Başka kulüplerde bu kurullar yönetime yardımcıdır. Soruları yazılı alıp başkana cevap hakkı tanırlar. Bizde öyle değil. Herkes Zoom'dan istediği gibi konuşuyor" diyen Mustafa Cengiz,  Divan Kurulu hakkındaki rahatsızlığını da dile getirdi.

"FATİH HOCA HER ÇAĞIRDIĞIMDA İKİ DAKİKADA GELİR"

Fatih Terim ile ilgili de konuşan Mustafa Cengiz, tecrübeli Teknik Direktör ile hiçbir sorunları olmadığını ve geçmiş yıllardaki anlaşmazlıklara kendi yönetiminin dâhil edilmemesi gerektiğini söyledi.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya