SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Mustafa Cengiz: Her gün TV'lere çıkıp ağlıyorlar

FUTBOL | 10.02.2020 11:21

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 3-0 kazanılan Kasımpaşa mücadelesinden sonra Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a söylemlerinden ötürü yanıt verdi.

Mustafa Cengiz: Her gün TV'lere çıkıp ağlıyorlar

Süper Lig’in 21. haftasında Galatasaray’ın Kasımpaşa’yı 3-0 yendiği maçın ardından başkan Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a yanıt verdi. Kullandığı ifadelerle Türkiye gündemine oturan Galatasaray’ın 1 numarası, bildiri ittifakından Ali Koç’un kendisine yaptığı göndermeye kadar birçok konuya değindi.

"Her gün çıkıp ağlıyorlar"

Galatasaray Başkanı, “Sayın Ali Koç, gülüyorum diyor. Fakat televizyonlarda her gün de ağlıyor” ifadelerini kullandı. Ayrıca Cengiz, “Galatasaray'da seçim yaptırmak için kayyum atamaya çalışmak tam bir facia. Kayyum neden atanır? Mali açıdan iyiye gidiyoruz” dedi.

Mustafa Cengiz, Ali Koç’un söylemlerinin toplumu tahrik ettiğini ifade etti:

“Savaşta değiliz. Rakiplerimiz de düşmanımız değil. Düşman değiliz, sadece renkler biri ayırt ediyor. Toplumu sokağa dökecek ifadelerden uzak duralım. Duygusal bir toplumuz, dikkatli olmalıyız.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya