SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mustafa Cengiz'den Eşref Hamamcıoğlu'na sert çıkış

FUTBOL | 11.03.2020 17:18

Galatasaray'da bugün düzenlenen mart ayı olağan divan kuruluna Mustafa Cengiz ile Eşref Hamamcıoğlu arasındaki gerginlik damga vurdu.

Mustafa Cengiz'den Eşref Hamamcıoğlu'na sert çıkış

Galatasaray Lisesi’nde düzenlenen mart ayı olağan divan toplantısında Mustafa Cengiz ile Eşref Hamamcıoğlu tartışması gündeme damga vurdu. Galatasaray’ın 1 numarasının kurduğu bir cümleye takılan Divan Kurulu Başkanı Hamamcoğlu, başkanın konuşmasını keserek araya girdi.

“Lütfen laf atmayın”

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı, divan kurulu başkanına “Laf atma lütfen” diye cevap verince ortalık karıştı. Cengiz, “Sürekli olarak şahsıma hakaret eden insan. Şimdi gelip bana şimdi ‘hakaret etme’ diyor. Bunu anlayamıyorum” dedi.

“Florya’yı aynı paraya geri aldık”

Tartışma daha fazla ilerlemeden başkan Mustafa Cengiz, konuşmasına Florya arazisi konusuyla devam etti. Cengiz, Florya’nın 2016’da satıldığını ve sonrasında kendi yönetiminin aynı paraya araziyi tekrar geri aldığını söyledi. Son olarak eski başkan Dursun Özbek’in kulübe verdiği paranın nasıl geri ödeneceğiyle ilgili de bilgi veren Galatasaray’ın 1 numarası, konuşmasını sonlandırdı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya