SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mustafa Cengiz’den flaş açıklamalar!

FUTBOL | 23.10.2020 20:31

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, GS TV’ye konuştu. Gündeme dair çarpıcı sözler söyleyen Cengiz, Falcao konusuna tekrar değindi.

Mustafa Cengiz’den flaş açıklamalar!

Maaşında en büyük indirimi Falcao’nun yaptığını söyleyen Mustafa Cengiz, "Falcao çok karakterli bir insan. Dünyanın gelmiş geçmiş en değerli 10 santrforundan biri. Onun getirirken bizler ve taraftarımız, çok fedakarlık yaptı. Falcao da alışacak. Türkiye'de oynanan futbola uyum sağlayacak. Hakem kararlarına da alışacak. En büyük maaş indirimini de Falcao yaptı. Ona çok müteşekkirim." ifadelerini kullandı.

“SEÇİM YAPMAK İSTİYORUZ”

Seçime gitmek istediklerini söyleyen Cengiz, "Mali Genel Kurul için Dernekler Masası’na başvurduk. Bu akşam 16:00’da yanıt geldi. 1 Aralık’a kadar devletin pandemi nedeniyle yasak getirdiği kulübümüze bildirildi. Bahane gösterdiğimizi düşünüyorlar ama biz seçim yapmak istiyoruz." dedi.

FENERBAHÇE’YE GÖNDERME

Fazla transfer yapmanın başarıyı getirmediğine değinen başkan, "Sanki ne kadar çok transfer yaparsanız ayrı bir kupa alacaksınız. 30. kupalarmış, biz de bu sezon 38. kupamızı alacağız." diyerek ezeli rakibine kupa göndermesi yaptı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya