SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mustafa Cengiz’den kongre talebine veto!

FUTBOL | 16.07.2020 11:36

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’ın kongre talebine veto kararı verdi.

Mustafa Cengiz’den kongre talebine veto!

Galatasaray’da Başkan Mustafa Cengiz’in tedavi sürecinden ötürü kongre takviminde değişiklik konuşuluyordu. Milliyet Gazetesi’nden Nevzat Dindar’ın haberine göre; Mustafa Cengiz, kongre takviminde gerçekleştirilecek olan değişikliği veto etme kararı aldı.

CENGİZ’İN KARARI NET

2. Başkan Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’ın yeni kongre talebini reddeden Cengiz’in, takvimde değişiklik yapmayacağını kesin olarak dile getirdiği iddia edildi. Üst üste ameliyatlara giren ve buna rağmen bir an olsun bile sarı-kırmızılılardaki görevinden el çekmeyen Başkan, seçime gitmek isteyen yöneticilere net bir cevap verdi.

“İSTİKRARSIZLIĞA SON VERMEK İDDİASINDA BULUNDUK”

Dindar’a konuşan Mustafa Cengiz, “Sağlığım yerinde. Galatasaray’da uzun yıllardır normal takvimde seçim yapılmıyor. Bu istikrarsızlığa son vermek iddiasında bulunduk, bunu yapacağız” ifadelerini kullandı.

“GEMİYİ EN SON KAPTAN TERK EDER”

Sarı-kırmızılılardaki kurullarla gerçekleştirilen toplantıda da göreve devam sinyali veren Cengiz’e, diğer yöneticilerinde destek verdiği belirtiliyor. Başkana yakın isimlerden alınan bilgilere göre; Cengiz’in sağlığının iyiye gittiği, hatta seçime gitmenin anlamsız olduğu ve gemiyi en son kaptanın terk edeceği söyleniyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya