SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mustafa’ya Avrupa ‘Kapı’ları açıldı

FUTBOL | 07.04.2020 16:56

Galatasaray’la sözleşmesini fesheden Mustafa Kapı’nın nereye gideceği merak edilirken; genç futbolcuya Avrupa kapıları açıldı.

Mustafa’ya Avrupa ‘Kapı’ları açıldı

Galatasaray’la sözleşmesini geçtiğimiz aylarda fesheden Mustafa Kapı’nın, nereye gideceği merak ediliyordu. Avrupa’da bir kulüpte forma giymeyi çok fazla isteyen genç futbolcu, transfer olabilmesi için 18 yaşını tamamlamayı bekledi. Milliyet’te yer alan habere göre; genç yeteneğe, Hollanda ekiplerinden Fortuna Sittard talip oldu.

TÜRKİYE’DEKİ TEKLİFLERİ REDDEDİP, HOLLANDA’YA GİDECEĞİ İDDİA EDİLDİ

Galatasaray’la yaşadığı ayrılık sürecinden sonra adı birçok Türk takımlarıyla da anılan Mustafa Kapı’nın, bu teklifleri reddedip; Avrupa’ya gideceği iddia edildi. 8 Ağustos’ta 18 yaşına girecek olan genç futbolcu, Avrupa’ya transferi konusunda resmi süreci atlatmış olacak.

18 yaşını tamamlaması ardından Hollanda ekiplerinden Fortuna Sittard’a transfer olması beklenen Mustafa Kapı, koronavirüs pandemisi de bittikten sonra bu anlaşmaya imza atacak. Hollanda ekibinin başkanı Işıtan Gün’ün, koronavirüs sürecinin ardından bu transferi bitirme konusunda somut adımlar atması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya