SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mustafa Reşit Akçay: Trabzonspor’dan teklif almadım!

FUTBOL | 03.11.2020 17:57

Mustafa Reşit Akçay, Trabzonspor’dan teklif almadığını fakat şu durumda istenirse kısa veya uzun dönem çalışmaya hazır olduğu söyledi.

Mustafa Reşit Akçay: Trabzonspor’dan teklif almadım!

Eddie Newton’un görevine son verilmesinin ardından birçok Teknik Direktör’ün adının birlikte anıldığı bordo-mavililerde, aday olarak gösterilen isimlerden biri de Mustafa Reşit Akçay olarak dikkat çekiyor.

Karadeniz ekibi ile adı geçen Mustafa Reşit Akçay ise konuya açıklık getirdi. Haber61 TV’de yayınlanan bir programa telefon bağlantısı ile katılan tecrübeli çalıştırıcı, “Trabzonspor’dan teklif almadım. Toplum teveccüh ediyor. Şu anki belirsizliğin ortadan kaldırılması için 2-3 ay gel çalış deseler, ben buna da varım” ifadelerini kullandı.

“BİZİM İNSANIMIZ KENDİ AĞACINA SU DÖKMEZ”

Akçay, “Trabzonspor küllerinden doğan ve kendi sorunlarını çözmeye yetecek insanlarla doludur. Bu takımın sorunlarını çözecek dünya kadar hoca var. Burada önemli olan bize ihtiyaç olup olmamasıdır. Bize ihtiyaç varsa bu sorunları çözeriz. Ama ihtiyaç yoksa da onların yanında dururuz” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya