SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mustafa Turgun, Capital Sports Media'nın genel müdürü oldu

FUTBOL | 16.10.2020 09:10

Galatasaray Eski Genel Sekreteri, Sivasspor ve Konyaspor Eski Sportif Direktörü Mustafa Turgun, Capital Sports Media’nın genel müdürü oldu.

Mustafa Turgun, Capital Sports Media'nın genel müdürü oldu

Türk futbolunun önemli kulüplerinde üst düzey yöneticilik yapan Galatasaray Eski Genel Sekreteri, Sivasspor ve Konyaspor Eski Sportif Direktörü Mustafa Turgun, Capital Sports Media’nın genel müdürü oldu.

Galatasaray’da Sportif Direktör, Stadyum ve Tesis Operasyonları Direktörü ve Genel Sekreter olarak kulübün tüm spor dallarında kazandığı önemli başarılarda önemli rol oynadı, Konyaspor ve Sivasspor’da Sportif Direktör olarak görev aldı. Mustafa Turgun’un yönetiminde kulüp, UEFA Profesyonel Futbol Yükümlülükleri ve Stadyum Operasyonları Kalite Sertifikası’na hak kazandı.

Mustafa Turgun, Türk futbolunun saygın imajında önemli etkiler bırakan çalışmalarda yöneticilik yaptı. Kariyerinde, aralarında 2013 FIFA U20 İstanbul Şehir Sorumlusu, UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, FIBA Euro League, FIBA Euro Cup ve CEV Cup gibi dev etkinliklerde direktör ve süpervizör olarak yer aldı. E-Bilet Projesi Passolig’in kuruluşu sırasında Genel Müdür Yardımcısı olarak aktif rol üstlenen Mustafa Turgun, sistemin uygulaması, iletişim, kulüplerin bu yeni modelin mevzuatına adaptasyonu sorumluluklarını üstlendi. Türk futbolunun global bazda saygınlık kazandığı bu önemli projenin hayata geçmesine destek oldu.

Mustafa Turgun futbol yöneticiliğinde kazandığı deneyimleri ile İngiliz yatırım şirketi Capital Sports Media’nın Türk futbol endüstrisindeki bağlarını güçlendirmeyi ve daha da derinleştirmeyi hedefliyor. Bu sezon başında Galatasaray ile yaptığı reklam alanları iş birliği anlaşmasıyla sektöre yenilik ve heyecan verici bir hareketlenme kazandıran Capital Sports Media, Mustafa Turgun’un desteğiyle inovatif yaklaşımlarını daha fazla takımla ve tutkulu futbol taraftarlarıyla buluşturacak. 

Capital Sports Media Genel Müdür Mustafa Turgun; “Capital Sports Media ailesine katıldığım için çok mutluyum” ifadelerini kullandı ve şöyle devam etti: “CSM’nin ileri görüşlü vizyonuna inanıyorum, Türk sporunda muazzam boyutta pozitif bir etki ve çok büyük ilerleme kazandıracaktır. Kariyerimin bu yeni adımında, ülkemiz için çok önemli yenilikçi projelerde yer alacağım. 20 yıllık spor yönetimi kariyerimin ardından, bu yolculuğun içinde yer almaktan büyük heyecan duyduğumu içtenlikle söyleyebilirim.”

 

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya