SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Nenad Bjelica'dan fahiş talep!

FUTBOL | 15.05.2020 10:22

Fenerbahçe ile bir süredir görüşmeler gerçekleştiren teknik direktör Nenad Bjelica, 3 milyon Euro istemesi üzerine görüşmeler tıkanma noktasına geldi.

Nenad Bjelica'dan fahiş talep!

Fenerbahçe’nin takımın başına geçirmek istediği Nenad Bjelica ile anlaşma zemini arıyor. Bir süredir Hırvat teknik adamla görüşmeler halinde olan sarı-lacivertli yetkililer; Bjelica cephesinden gelen talepler üzerine görüşmeleri durdurma kararı aldığı iddia edildi.

İlk etapta para konusunda hiçbir problem yaşanmazken; görüşmelerin uzaması sonucunda maaş konusunda sorunlar ayyuka çıktı. Sarı-lacivertlilerin önerdiği maaş skalasının çok üzerine çıkan Hırvat teknik adam tam tamına 3 milyon Euro istediği öne sürüldü.

Başkan Ali Koç’un çok istediği Nenad Bjelica, 3 milyon Euro isteyince görüşmeler tıkanma noktasına geldi. B planında Erol Bulut’u tutan sarı-lacivertliler; ilerleyen günlerde başarılı teknik adamla temasa geçebilir.

Geçtiğimiz günlerde Hırvat basınına konuşan Nenad Bjelica, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile 3 defa görüştüğünü ancak anlaşma sağlanmadığını belirtmişti. (Milliyet)

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya