SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Nenad Bjelica'dan Fenerbahçe açıklaması

FUTBOL | 13.05.2020 10:15

Fenerbahçe'nin yeni sezondaki 1 numaralı hoca adayı olan Nenad Bjelica'dan sarı-lacivertlilere dair açıklama geldi. Selam gönderen Bjelica, 'bekliyorum' dedi.

Nenad Bjelica'dan Fenerbahçe açıklaması

Ersun Yanal ile yollarını ayırdıktan sonra sezona mevcut kadro ile devam etme kararı alan Fenerbahçe, gelecek yıl için birçok isimle temasa geçti.

Elinde geniş bir hoca listesi bulunan sarı-lacivertlilerde iki isim ön plana çıktı. Biri; Fenerbahçe iddiaları çıkar çıkmaz Dinamo Zagreb'deki görevinden ayrılan Nenad Bjelica... Diğeri de; sezon sonunda Alanya macerası sona erecek Erol Bulut...

Erol Bulut ile el sıkışıldı ancak yönetim kurulunda yabancı hoca fikri ağır basıyor. Öyle ki Nenad Bjelica, Kanarya'nın başına geçmek için can atıyor. Sarı-lacivertliler, nabız yokladığı sırada Dinamo Zagreb engelini ortadan kaldırıp görevini bırakan Hırvart teknik adam, 1+3 yıllık sözleşmeye bile 'hay hay' demişti.

Gelecek sezon Çubuklu'nun başında kimin çıkacağını merak eden Fenerbahçeli taraftarların gönlüne su serpen açıklama Hırvatistan'dan geldi. Fanatik Gazetesi'ne konuşan 48 yaşındaki çalıştırıcı, görüşmelerin devam ettiğini endişe edecek bir şey olmadığını müjdeledi.

Sarı-lacivertlilerle dirsek temas halinde olduğunu tüm dünya bilse de bunu yeniden dile getirmekten geri durmayan Bjelica, "En son 2 hafta kadar önce  görüştük. Beklemedeyim. Şu an görüştüğümüzü söylemekten başka bir şey dile getiremem. Türkiye'ye selamlar" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin 1 numaralı hoca adayı olan Nenad Bjelica, kendisiyle iletişime geçildiği ilk günden beri Kanarya'yı araştırıyor. Türkiye'de forma giymiş ve teknik direktörlük yapmış isimlerle telefon trafiğine giren Hırvat çalıştırıcının sarı-lacivertliler hakkında bilgi topluyor.

Bu arada Kanarya'daki diğer opsiyon da Erol Bulut... Yönetim, ikiye bölünmüş durumda. Nenad Bjelica ve Erol Bulut'tan birisi Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olacak. İki isimle de el sıkışıldı. Bulut da Bjelica da sarı-lacivertlileri çalışmak için oldukça istekli. Ancak karar yönetimin...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya