SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Nenad Bjelica'dan Fenerbahçe'ye: Elinizi çabuk tutun

FUTBOL | 23.05.2020 14:46

Nenad Bjelica, Fenerbahçe'ye aba altında sopa gösterdi. İsteyeninin çok olduğunu hatırlatan Hırvat hoca, Kanarya'ya elinizi çabuk tutun mesajı gönderdi.

Nenad Bjelica'dan Fenerbahçe'ye: Elinizi çabuk tutun

Fenerbahçe'nin teknik direktör adaylarından Nenad Bjelica, geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Sarı-lacivertliler kendisiyle temasa geçer geçmez Dinamo Zagreb'le olan tüm ilişiğini kesen 48 yaşındaki Hırvat çalıştırıcı, RTL'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bundan önceki demeçlerinde; Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile 3 kez görüştüğünü ancak henüz netleşen bir durumunun olmadığını söyleyen Bjelica, imza sürecinin gecikemesini; koronavirüse bağladı.

Şu an boşta olan başarılı çalıştırıcı, "Fenerbahçe ile uzun süredir kontak halindeyiz... Görüşmelerimiz devam etse de henüz tam anlamıyla anlaşmadık. Koronavirüs, işimizi zorlaştırdı. Görüşmeler haliyle uzadı" ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertlilerin büyüklüğünden bahseden Hırvat çalıştırıcı, "Fenerbahçe, her teknik direktörün hayallerini süsleyen bir kulüp. 30 milyon taraftarı olan böylesi bir kulüpte çalışmayı tabii ki de isterim. Bu arada ben Fenerbahçe'ye gitmedim, onlar bana geldi.

Bana ulaştılar ve durumum hakkında bilgi sahibi oldular. Görüşmeler sürmekte. Yöneticiler, 'haziran başında seni takımın başında görmek istiyoruz' dediler. Demin de dediğim gibi koronavirüs işimizi hem zorlaştırdı hem de yavaşlattı" ifadelerini kullandı.

Kendisiyle sadece Fenerbahçe'nin değil birçok kulübün ilgilendiğinin itirafında bulunan Nenad Bjelica, "Fenerbahçe, haziran için ısrar etse de ağustosta göreve başlamam konusunda konuştuk. Ancak pandeminin ne olacağını öngöremiyoruz.

Bunu tahmin etmek de olanaksız. Fenerbahçe olmazsa; endişe edecek bir şey yok. Başka takımlar da beni istiyor. 13 yıldır teknik adamlık yapıyorum. Avrupa'nın 5 büyük liginde takım çalıştırabilirim" diye konuştu.

Körfez ülkelerinden de birçok teklifin olduğunu belirten başarılı teknik adam,"Arap ülkelerinden astronomik teklifler geldi, gelmeye de devam ediyor.

Özellikle Dinamo Zagreb'de oldukça yüksek paralar önerildi. Ancak ben Dinamo'nun başarısına odaklanmıştım. Yerine getirmem gereken sorumluluklarım vardı. Hiçbir zaman sorumluluklarım varken teklif düşünecek kadar yüzeysel birisi olmadım" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya