SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Nenad Bjelica'dan flaş açıklama

FUTBOL | 10.06.2020 22:54

Fenerbahçe'nin teknik direkör adayları arasında yer alan Hırvat hoca Nenad Bjelica, ülkesi basınına önemli açıklamalarda bulundu.

Nenad Bjelica'dan flaş açıklama

Sezonun geri kalanı için Tahir Karapınar ile anlaşan Fenerbahçe’de, yeni teknik adam henüz belli olmuş değil. Özellikle son günlerde aday sayısının 2’ye indiği ve yönetimin Nenad Bjelica ve Erol Bulut isminden birini seçeceği gelen haberler arasında.

Bu doğrultuda Nenad Bjelica cephesinden haberler gelmeye devam ediyor. Hırvat teknik adam ülkesi basınına yaptığı açıklamada, “Beni isteyen tek kulüp Fenerbahçe değil, görüşmeler şu anda ne aşamada bilmiyorum” ifadelerini kullandı.

Bjelica, “Fenerbahçe ile son 1 aydır görüşmedim. Kulüpten 1 aydır haber almıyorum. En son ortada bir anlaşma da yoktu. Görüşmelerin nasıl sonlanacağını bilmiyorum fakat beni isteyen tek kulübün Fenerbahçe olmadığı kesin” şeklinde konuştu.

‘FENERBAHÇE HARİKA BİR KULÜP’

Nenad Bjelica, 5 büyük ligden bir takımdan teklif almasıyla ilgili olarak ise, “Benimle kimin ilgilendiğini söyleyemem ama stadyumların dolu olduğu, atmosferin tadını çıkaracağım bir lig istiyorum. Fenerbahçe harika bir kulüp, belki 5 büyük ligden değil ama yine de harika bir kulüp. Benim için iyi bir meydan okuma olurdu” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya