SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

'Kimse kendini 'para'lamasın Falcao gitmiyor!'

FUTBOL | 07.04.2020 12:28

Son günlerden basında çıkan Radamel Falcao'un Katar'a transfer olacağı iddialarına Nevzat Dindar, açıklık getirdi.

'Kimse kendini 'para'lamasın Falcao gitmiyor!'

Süper Lig, koronavirüs nedeniyle araya girdi... Kulüplerin maddi olarak zor günler yaşadığı bu günleri, futbolcu maaşlarında indirime gitmekte bulması; ayrılık haberlerini de beraberinde getirdi.

Galatasaray'ın sezon boşuna Monaco'dan transfer ettiği Radamel Falcao'nun sarı-kırmızılılardan ayrılacağına dair çıkan haberler, camiada panik yaratsa da gönüllere su serpen açıklama Nevzat Dindar'dan geldi.

Sarı-kırımızılılarla yatıp kalkan acar muhabir, Kolombiyalı yıldızın takımdan ayrılacağına dair çıkan haberlerin asparagas olduğunu söyledi.

Son günlerde; basında çıkan Al Sadd iddialarını Asist Analiz'deki; 90+4 programında değerlendiren Milliyet Gazetesi Galatasaray Muhabiri Nevzat Dindar, "Bir yerden düğmeye basılmış gibi... Ayarlansa ancak bu kadar olur. Aynı gün ya... Bir Suudi Arabistan bir de Katar basınında Radamel Falcao ile ilgili iddialar yer aldı.

Kolombiyalı golcünün kesinlikle ve kesinlikle Galatasaray'dan ayrılmak, Katar'a gitmek gibi bir planı yok. Adamın zaten Katar'a gitme planı olsa; Monaco'dan gelmezdi. Radamel Falcao'nun aradığı şey para değil ki! Sarı-kırmızılı formayı para için giymedi. Fazlasını; Monaco'da kazanıyordu.

Kolombiyalı'nın aradığı şey taraftar ve coşkuydu. Onu mutlu eden şey; havalimanındaki karşılaşama töreniydi. Dolayısıyla Katar'da; iki yüz kişiye oynamak istemez Radamel Falcao. İnsanların bunu anlaması lazım.

Falcao'nun Türkiye'ye geliş nedeni; seyirci, coşku, heyecan... Oyuncu, bu ortamı Galatasaray'da buldu. Bunu bozmak gibi de bir niyeti yok. Ayrılacağı iddiası; spekülatif bir haber. Asparagas.

Katar'a ya da Suudi Arabistan'a gitme gibi bir düşüncesi yok Falcao'nun giderse de Kolombiya'ya gider. O coşku ve heyecanı yeniden yakalamış bir Radamel Falcao'nun kesinlikle ayrılmak gibi bir niyeti yok" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya