SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Neymar, Suriyeli engelli çocuğun yüzünü güldürdü

FUTBOL | 03.05.2020 13:44

Geçtiğimiz günlerde Hatay'da yaşayan Suriyeli engelli çocuğun Neymar formasıyla sosyal medyaya düşen görüntülerine Brezilyalı yıldız Neymar, kayıtsız kalmadı ve aileye ulaştı.

Neymar, Suriyeli engelli çocuğun yüzünü güldürdü

Paris Saint-Germain takımının dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Neymar, öyle bir olaya imza attı ki insanlığın ölmediğini herkese bir kez daha hatırlatmış oldu. Neymar’ın Santos’ta oynadığı zamanlardaki formasıyla maç yapan Suriyeli engelli çocuğun bu anları sosyal medyaya düşmüştü.

"Neymar duyarsız kalamadı"

Bu duruma kayıtsız kalmayan Brezilyalı yıldız, Hatay’da yaşayan Suriyeli çocuğa sosyal medya hesabından mesaj gönderdi. Mesajı alan aile ise sevincini gizleyemedi. Hamis El Gacir ailesi, Anadolu Ajansı’na yaptığı açıklamada 8 yaşındaki çocuklarının Neymar’ın mesajına çok mutlu olduğunu ifade ettiler.

Öte yandan Santos Kulübü de Hamis ailesine bir davette bulunarak kendilerini Brezilya’da ağırlamak istediklerini iletti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya