SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Neymar'ın eski aşkı Soraja Vucevic tutuklandı

FUTBOL | 05.05.2020 16:20

2014'te Neymar ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Soraja Vucevic, karantinayı delenler kervanına katıldı. Hırvat güzel, yasağa uymadığı gerekçesiyle tutuklandı.

1 Koronavirüs nedeniyle tüm dünya ülkeleri alarm verdi, karantina önlemleri aldı. Çin'de baş gösteren ve tüm dünyayı etkisi altına alan virüs, insan yaşamını tehdit etmeye devam ediyor. Ülkeler, pandemiyle savaşmak için geniş güvenlik önlemleri alırken bazıları bu uygulamaları hiçe sayıyor...

Koronavirüs nedeniyle tüm dünya ülkeleri alarm verdi, karantina önlemleri aldı. Çin'de baş gösteren ve tüm dünyayı etkisi altına alan virüs, insan yaşamını tehdit etmeye devam ediyor. Ülkeler, pandemiyle savaşmak için geniş güvenlik önlemleri alırken bazıları bu uygulamaları hiçe sayıyor...

2 Real Madrid'in sezon başında Eintracht Frankfurt'tan büyük umutlarla transfer edilen Sırp oyuncu, İspanya'da karantina altındayken bir gece ansızın soluğu ülkesinde aldı. Model sevgilisi Sofija Milosevic'in doğum günü için karantinayı delip Madrid'den Belgrad'a uçt

Real Madrid'in sezon başında Eintracht Frankfurt'tan büyük umutlarla transfer edilen Sırp oyuncu, İspanya'da karantina altındayken bir gece ansızın soluğu ülkesinde aldı. Model sevgilisi Sofija Milosevic'in doğum günü için karantinayı delip Madrid'den Belgrad'a uçt

3 Salgın döneminde; 22 yaşındaki oyuncunun bu davranışı ülkesinde kıyametlerin kopmasına neden oldu. 14 günlük karantina kuralını hiçe sayıp sevgilisi Sofija ile Belgrad sokaklarında el ele yürürkenki fotoğrafları basına yansıyan Luka Jovic az kalsın hapsi boyluyordu.

Salgın döneminde; 22 yaşındaki oyuncunun bu davranışı ülkesinde kıyametlerin kopmasına neden oldu. 14 günlük karantina kuralını hiçe sayıp sevgilisi Sofija ile Belgrad sokaklarında el ele yürürkenki fotoğrafları basına yansıyan Luka Jovic az kalsın hapsi boyluyordu.

4 Karantinayı delen yıldızlar kervanına Celta Vigo forması giyen Fedor Smolov da katıldı. Galiçya ekibinden habersiz Rusya'ya 18 yaşındaki sevgilisini görmeye giden 30 yaşındaki oyuncu, karantinayı deldiği gerekçesiyle ağır para cezasına çarpıtırıldı.

Karantinayı delen yıldızlar kervanına Celta Vigo forması giyen Fedor Smolov da katıldı. Galiçya ekibinden habersiz Rusya'ya 18 yaşındaki sevgilisini görmeye giden 30 yaşındaki oyuncu, karantinayı deldiği gerekçesiyle ağır para cezasına çarpıtırıldı.

5 Futbol sahasının yıldızları, yasaklara bana mısın demiyor. Luka Jovic'in Sofija Milosevic için karantinaya delmesinin ardından Aleksandar Prijovic'in de kısıtlamaları hiçe saymasının sonucu ağır oldu. 17.00-05.00 saatları arasında sokağa çıkma yasağını ihlal edip 19 kişiyle bir otelde yakalanan 29 yaşındaki golcü oyuncu, hapsi boyladı.

Futbol sahasının yıldızları, yasaklara bana mısın demiyor. Luka Jovic'in Sofija Milosevic için karantinaya delmesinin ardından Aleksandar Prijovic'in de kısıtlamaları hiçe saymasının sonucu ağır oldu. 17.00-05.00 saatları arasında sokağa çıkma yasağını ihlal edip 19 kişiyle bir otelde yakalanan 29 yaşındaki golcü oyuncu, hapsi boyladı.

6 Premier Lig'in güçlü ekiplerinden Manchester Citty forması giyen Kyle Walker da karantina döneminde rahat durmayan isimlerden birisi oldu. Koronavirüs süreci boyunca bir dizi önlemler alan İngiliz hükümetinin bu kararı yıldız oyuncunun hoşuna gitmemiş olacak ki; karantinayı delip evinde seks partisi verdi.

Premier Lig'in güçlü ekiplerinden Manchester Citty forması giyen Kyle Walker da karantina döneminde rahat durmayan isimlerden birisi oldu. Koronavirüs süreci boyunca bir dizi önlemler alan İngiliz hükümetinin bu kararı yıldız oyuncunun hoşuna gitmemiş olacak ki; karantinayı delip evinde seks partisi verdi.

7 Futbol dünyasının önemli figürlerinin yanında podyumların yıldızları da karantina döneminde macera peşinde koşuyor. Paris Saint Germain'in yıldız oyuncusu Neymar ile yaşadığı aşk hayatıyla futbol dünyasının ilgisini çeken Soraja Vucelic'in gözaltına alındığı ortaya çıktı.

Futbol dünyasının önemli figürlerinin yanında podyumların yıldızları da karantina döneminde macera peşinde koşuyor. Paris Saint Germain'in yıldız oyuncusu Neymar ile yaşadığı aşk hayatıyla futbol dünyasının ilgisini çeken Soraja Vucelic'in gözaltına alındığı ortaya çıktı.

8 Karantina döneminde kilo almaktan şikayetçi olan 33 yaşındaki güzel, spor yaparkenki hallerini sosyal medyadan takipçileriyle paylaşıyordu. Egzersizlerin yanında, cüretkar pozlarını da paylaşan Vucelic, adından söz ettirmeyi başardı.

Karantina döneminde kilo almaktan şikayetçi olan 33 yaşındaki güzel, spor yaparkenki hallerini sosyal medyadan takipçileriyle paylaşıyordu. Egzersizlerin yanında, cüretkar pozlarını da paylaşan Vucelic, adından söz ettirmeyi başardı.

9 Evde olmaktan sıkılan Soraja Vucelic, karantinadan sıkılmış olacak ki; yeni heyecanlar arayıp yasağı delmeyi göze aldı. Pazar günü karantinayı delip Karabağ'daki Zhabljak kasabasına giden Hırvat güzelin tutuklandığı öğrenildi.

Evde olmaktan sıkılan Soraja Vucelic, karantinadan sıkılmış olacak ki; yeni heyecanlar arayıp yasağı delmeyi göze aldı. Pazar günü karantinayı delip Karabağ'daki Zhabljak kasabasına giden Hırvat güzelin tutuklandığı öğrenildi.

10 Vucevic'i gözaltına alan polis memuru, "Devriye attığımız sırada; Borje'deki bir köy evine iki kadının giriş yaptığını gördük. İzin kağıtları olmayan iki kadın da; karantinayı delmekten suçundan göz altına alındı" ifadelerini kullandı.

Vucevic'i gözaltına alan polis memuru, "Devriye attığımız sırada; Borje'deki bir köy evine iki kadının giriş yaptığını gördük. İzin kağıtları olmayan iki kadın da; karantinayı delmekten suçundan göz altına alındı" ifadelerini kullandı.

11 Hırvat güzel ise suçunu inkar etti. Medyada yazılanların aksine tutuklanmadığını savunan Soraja Vucevic, "Polis arkadaşımla görüşmek için karakola geldim. Ehliyetimi unuttuğum için buraya polis arabasıyla geldim" şeklinde konuştu. 19 yaşında mankenlik hayatına başlayan Hırvat güzel, bir dönem Playboy'un modelleri arasında yer alıyordu.

Hırvat güzel ise suçunu inkar etti. Medyada yazılanların aksine tutuklanmadığını savunan Soraja Vucevic, "Polis arkadaşımla görüşmek için karakola geldim. Ehliyetimi unuttuğum için buraya polis arabasıyla geldim" şeklinde konuştu. 19 yaşında mankenlik hayatına başlayan Hırvat güzel, bir dönem Playboy'un modelleri arasında yer alıyordu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya