SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Hırsız futbolcuya kapıyı gösterdiler

FUTBOL | 01.10.2019 18:23

Hırsız futbolcuya kapıyı gösterdiler

Soyunma odasında takım arkadaşı Kasper Dolberg'in saatini çaldığını itiraf eden Nice'in 18 yaşındaki futbolcusu Lamine Diaby-Fadiga'ya bu hareketi pahalıya patladı. Ligue 1 ekibinin yaptığı antrenman sonrasında soyunma odasına giden Danimarkalı golcü Kasper Dolberg eşyalarının karıştırıldığını fark etmiş, sonrasında 70 bin Euro değerindeki saatinin çalındığı kulübe iletmişti.

'KULÜBÜN GÜVENİNE İHANET KABUL EDİLEMEZ'

Nice'in yaptığı araştırmalar sonucunda oklar 18 yaşındaki Fransız golcüyü işaret ederken Lamine Diaby-Fadiga daha sonra saati çaldığını ilan etti.

Diaby'nin itirafı sonrasında tüm gözler Nice'e çevrilirken Fransız ekibi konuyla ilgili kararını verdi. Nice'ten yapılan açıklamada hem kulübün hem de üyelerinin güvenine ihanet olan bu hareketin kabul edilebilir olmadığının altı çizildi ve Diaby'nin sözleşmesinin feshedildiği kamuoyuyla paylaşıldı.

Nice'in alt yapısından yetişen 18 yaşındaki golcü Fransız ekibiyle Ligue 1'de 6, Avrupa Ligi'nde 1 olmak üzere 7 resmi maçta görev yaparken gol atma başarısı gösteremedi.

Şu an kulüpsüz olan ve U16, U17'den sonra Fransa U18 Milli Takımı'nda görev yapan Lamine Diaby-Fadiga ile ilgili Fransa Futbol Federasyonu'nun alacağı karar da merak konusu oldu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya