SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Nihat Özdemir: Kendi ipimi kendim çekerim

FUTBOL | 18.06.2020 10:26

Fenerbahçe Disiplin Kuruluna sevk edildikten sonra Kongre Üyeliği’nden istifa eden TFF Başkanı Nihat Özdemir, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Nihat Özdemir: Kendi ipimi kendim çekerim

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve Fenerbahçe Yönetimi arasında geçen tartışmada sular durulmuyor. 9 Haziran’da Özdemir’i Disiplin Kuruluna sevk eden sarı-lacivertlilerin mektubu, 17 Haziran’da TFF’ye ulaşınca ipler koptu. TFF Başkanı Özdemir, hızlı bir yanıtla Fenerbahçe Kongre Üyeliği’nden istifa ettiğini kulübe iletti.

Bunun üzerine açıklamalarda bulunan Özdemir, "Ben kendi ipimi kendim çekerim. Kimsenin çekmesine izin vermem” açıklamasını yaptı.”

“NEYİN TARTIŞMASI BU?”

Milliyet yazarı Attila Gökçe’ye gelişmeleri yorumlayan Özdemir, “Disiplin Kurulu mektubu 9 Haziran’da hazırlıyor ama 11 Haziran’da Vefa Küçük bana sözlerimi düzeltmem için bir mektup yolluyor. Bu nasıl bir iş? Hem TFF’nin sitesinde, hem adliyede hem de sportif olarak tescil edilmiş bir şampiyonluk var ortada. Hala bana sorular yöneltiyorlar. Neyin tartışması bu anlamış değilim. Ben kendi ipimi kendim çekerim. Kimsenin ipimi çekmesine izin vermem” diye konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya