SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Nihat Özdemir, liglerin başlama tarihini açıkladı!

FUTBOL | 20.05.2020 18:15

Süper Lig'in kaderini belirleyecek olan toplantı sona erdi! TFF Başkanı Nihat Özdemir, 12 Haziran tarihi için tüm kulüplerle anlaşma sağlandığını açıkladı.

Nihat Özdemir, liglerin başlama tarihini açıkladı!

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil ve tüm Süper Lig kulüplerinin temsilcilerinin katıldığı toplantıdan flaş kararlar çıktı. Liglerin akıbetiyle ilgili hayati kararların alındığı toplantının ardından Türkiye Futbol Federasyon Başkanı Nihat Özdemir ve Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil, görüşmeden sonra açıklamalarda bulundu.

Tüm kulüplerle 12 Haziran tarihi için anlaşıldığını ifade eden Nihat Özdemir, sözlerine şöyle devam etti:

“Süper Lig'deki 18 kulübümüz ile maçların 12 Haziran'da başlaması için anlaştık. Bu sezon Süper Lig'de düşme olmaması ve gelecek sezonun 21 takımla oynanması için 7 kulübümüzden başvuru aldık. Değerlendireceğiz.”

“Sepil: Oyuncu değişikliği hakkında açıklama gelecek”

Nihat Özdemir’den sonra mikrofonu eline alan Sepil, “Ligin geri kalanında 5 oyuncu değişikliği hakkı için federasyon kısa bir süre sonra açıklama yapacak" ifadelerini kullandı.

Ayrıca toplantıda Galatasaray'ın 2. başkanı Abdurrahim Albayrak'ın tüm maçların İstanbul'da oynanması yönünde teklif sunduğu gelen haberler arasında.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya