SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Nihat Özdemir'den Elmas ve Demirören açıklaması!

FUTBOL | 20.09.2021 12:51

Nihat Özdemir’den son dakika açıklaması… Daha önce ortaya çıkan bazı iddialara cevap veren Özdemir, ne Burak Elmas ne de Yıldırım Demirören ile görüştüğünü belirtti.

Nihat Özdemir'den Elmas ve Demirören açıklaması!

TFF Başkanı Nihat Özdemir’den son dakika açıklaması… Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi internet sitesinde Nihat Özdemir’in açıklamalarına yer verildi. Daha önce ortaya çıkan bazı iddialara cevap veren Özdemir, ne Burak Elmas ne de Yıldırım Demirören ile görüştüğünü belirtti.

İşte Nihat Özdemir’in açıklamaları:

“Bir televizyon kanalında ve sosyal medyada, Başkanımız Sayın Nihat Özdemir'in Bodrum'da bir otelde, Galatasaray Başkanı Sayın Burak Elmas ve eski TFF Başkanı Sayın Yıldırım Demirören ile bir görüşme yaptığına dair asılsız iddialar gündeme getirilmiştir. İddia edildiği gibi, Sayın Burak Elmas'ın bulunduğu bir görüşme kesinlikle olmamıştır. Kaldı ki, federasyon başkanımız, her zaman, her kulüp başkanı ile olduğu gibi Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Burak Elmas ile de her ortamda görüşebilir. Güven ortamını bozmaya yönelik, üzerine senaryolar üretilen, bu tarz mesnetsiz iddiaların Türk futboluna hiçbir faydasının olmadığı aşikârdır.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya