SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Nihat Özdemir’den Vefa Küçük’e yanıt!

FUTBOL | 08.06.2020 19:17

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük’e mektup yazarak yanıt verdi.

Nihat Özdemir’den Vefa Küçük’e yanıt!

TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Fenerbahçe arasında yaşanan gerginliğin sıcaklığı, tarafların yaptığı açıklamalarla birlikte kaynama noktasına gelmişti. Dün akşam Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, Nihat Özdemir’den açıklama beklediğini içeren bir açıklama yayımlarken, Özdemir’den yanıt geldi.

NİHAT ÖZDEMİR’DEN, VEFA KÜÇÜK’E MEKTUP

“Sayın Vefa Küçük,

Değerli büyüğüm olarak ve üzerimde hakkınız olduğunu belirterek, son günlerde yapılan yanlış değerlendirmeler sonucunda gündem olan sözlerimle ilgili, maksadımın ne olduğunu açıkça söylememe dair bir çağrıda bulundunuz. 

Divan Kurulu, her kulübün ve camianın en değerli organıdır. Bu kapsamda, sizin sağduyulu açıklamalarınıza istinaden şunu söylemek isterim ki, yayında bana yöneltilen soruya karşılık verdiğim cevapta asıl vurgulamak istenen, tartışmaların o günden bu yana Türk futbolunda tekrar gündeme gelmemiş olmasıdır. Konuşmamda başka maksat ve ima aramak, o çatı altında 18 sene boyunca yaptığım tüm hizmetlere haksızlık olur.

Şahsımla ilgili içten açıklamalarınıza teşekkür ediyor, bu tartışmanın sizin de ümit ettiğiniz gibi artık sona ermesini diliyorum.

Saygılarımla,

Nihat Özdemir

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya