SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Nolberto Solano yasağı deldi, tutuklandı

FUTBOL | 28.03.2020 11:50

Peru Milli Takımı'nın yardımcı teknik direktörü Nolberto Solano, tutuklandı. Sokağa çıkma yasağını delip partiye katılan Solano, pişman oldu.

Nolberto Solano yasağı deldi, tutuklandı

Koronavirüs nedeiyle karantina uygulamaları devam ederken spor dünyasının büyük bir kısmı bu durum karşısında hassas bir tavır sergiliyor. Evlerine kapanıp kendilerini izole eden yıldızlar, evlerinde zaman geçirmenin yollarını ayırıyor... Formlarını kaybetmemek adına antrenmanlarını aksatmayan yıldızlar, dans, yemek, oyun vb. birçok aktiviteyle meşgul oluyor.

Kimisi de var ki; 14 günlük karantina dönemini bile hiçe sayıyor. Real Madrid'in Sırp santrforu Luka Jovic, sevgilisi Sofija Milosevic'in doğum gününe katılmak için karantinayı delip Madrid'den Belgrad'a uçmuştu. Bunun üzerinden 22 yaşındaki oyuncu, Sırbistan'da olay olmuş ve tutuklanması gündeme gelmişti.

Luka Jovic'e benzer bir hareket de Peru'dan geldi... Boja Juniors, Newcastle United, Aston Villa, West Ham, Leicester gibi Premier Lig ekiplerinin formasını giyen ve şu anda da Peru Milli Takımı'nda yardımcı antrenörlük görevi yapan Nolberto Solano, ülkedeki sokağa çıkma yasağına uymayıp yakalandı.

Eğlence evine yapılan baskında polis ekipleri tarafından gözaltına alınan 45 yaşındaki spor adamı, "Sadece bir komşunun evinde toplanıp birkaç şey içiyorduk. Parti yapmıyorduk. Böylesine zor günlerde eğlenmemiz söz konusu olamaz.

Öğle yemeğinde bir arkadaşım bizi davet etti. Oturmuş sohbet ediyorduk. Karantina sürecini uymadığım için üzgünüm. Sosyal mesafeye dikkat etmediğim için özür dilerim. Sağlık gerçekten de önemli" ifadelerini kullandı.

Bu arada Peru'da 18 binden fazla kişi sokağa çıkma yasağına utmadığı gerekçesiyle tutuklandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya