SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Nuri Şahin'den Youssoufa Moukoko'ya uyarı!

FUTBOL | 16.11.2020 16:33

Antalyasporlu Nuri Şahin, Bundesliga tarihinde forma giyen en genç oyuncu olmaya hazırlanan Youssoufa Moukoko'yu uyardı.

Nuri Şahin'den Youssoufa Moukoko'ya uyarı!

20 Kasım'da 16'ncı yaş gününü kutlayacak olan Youssoufa Moukoko'nun gelecek haftalarda Borussia Dortmund'un Bundesliga maçlarında süre almasına kesin gözüyle bakılıyor. Şu an Antalyaspor'da forma giyen ve Bundesliga'da forma giyen en genç futbolcu unvanına sahip olan Nuri Şahin ise Kicker'e verdiği röportajda rekorunun kırılma ihtimali hakkında şunları söyledi:

"Bundesliga'da forma giyen en genç oyuncu rekorunu bizden, yani Borussia Dortmund'dan bir oyuncunun kırması beni mutlu ediyor. Yaş sınırıyla ilgili yeni kurallar geldiğinde benim rekorumun çok kısa süre içerisinde kırılacağını hemen anlamıştım. Youssoufa Moukoko, şimdi bir sonraki adımı atmalı. U-19 onun için artık çok kolay.

Şu ana kadar güneş hep onunlaydı ve yağmurlu günleri hiç görmedi. Ancak şimdi yağmurlar başlayacaktır. Etrafınızda bulunan ve kariyerinize eşlik eden insanların negatif haberlerin de bu işin bir parçası olduğu noktasında sizi bilinçlendirmesi önemlidir."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya