SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Nwakaeme’den Hüseyin Çimşir’e özür

FUTBOL | 14.06.2020 18:18

Göztepe maçında oyundan çıkınca teknik direktör Hüseyin Çimşir’e sitem eden Anthony Nwakaeme’nin, daha sonrasında hocasından özür dilediği ortaya çıktı.

Nwakaeme’den Hüseyin Çimşir’e özür

Geçtiğimiz gün oynanan Göztepe maçında oyundan alındığı sırada hocası Hüseyin Çimşir’e neden oyundan alındım şeklinde el kol hareketi yaparak tepki gösteren Nwakaeme’nin, antrenörüyle yaşadığı bu olayın büyümeden tatlıya bağlandığı ortaya çıktı.

Maçtan sonra gerilimi azaltmaya çalışan Kaptan Sosa, olay farklı boyutlara gidebilir düşüncesi ile Nwakaeme’nin koluna girdi. Soyunma odasına birlikte giren ikili daha sonra Hüseyin Hoca ile kısa bir konuşma yaptı.

Soyunma odasında konuşma gerçekleştiren Nwakaeme’nin Hüseyin Çimşire, ‘’Maçın heyecanından kaynaklıydı, yanlış anlaşıldıysam özür dilerim’’ dediği öğrenildi. Özrün ardından Hüseyin hoca da ‘’Önemli değil, bunlar olur. Senin art niyetli olmadığını biliyorum. Maçı kazandık ya önemli olan da buydu’’ derken olay sorunsuz bir şekilde kapanmış oldu.

Kaptan Sosa’nın bu örnek davranışı da takım içerisinde büyük mutluluk yarattığı ifade edildi...

HALUK AYYILDIZ / ASİSTANALİZ ÖZEL

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya