SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Oğulcan Çağlayan, Galatasaray'a bağlılığını kanıtladı

FUTBOL | 14.08.2020 13:43

Galatasaray'a transferiyle Çaykur Rize ile davalık olan Oğulcan Çağlayan, yönetime garanti verdi. Dava aleyhine sonuçlanırsa; cezayı kendi cebinden ödeyecek.

Oğulcan Çağlayan, Galatasaray'a bağlılığını kanıtladı

Galatasaray, yeni sezon öncesi transferde tedbiri elden bırakmıyor. Sarı-kırmızılılar, yeni transferi Oğulcan Çağlayan ile ilgili tüm önlemleri aldı.

Çaykur Rizespor'un kendisiyle tek taraflı sözleşme uzatması sonrası bu durumu reddeden ve sözleşmesini fesheden Oğulcan Çağlayan eski kulübü ile bu sebeple davalık olmuştu. Oğulcan Çağlayan ardından Galatasaray'a imza attı.

Sarı-kırmızılı kulüp genç oyuncunun sözleşmesine koyduğu madde ile kendini güvenceye aldı. Eğer Oğulcan Çağlayan'ın davasında oyuncu aleyhine bir karar çıkarsa; oluşacak cezayı Oğulcan Çağlayan kendi cebinden ödeyecek, Galatasaray'ın kasasından para çıkmayacak.

OĞULCAN DA KABUL ETTİ

Galatasaray kontrata böyle bir madde koymayı talep ederken Oğulcan da bu maddeyi kabul etti. Davayı kazanacağından emin olan genç oyuncu da, ilgili maddenin kontratta yer almasını istedi.


ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya