SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Oğuzhan, Beşiktaş için 'Feda'karlıktan kaçmadı

FUTBOL | 30.05.2020 13:03

Beşiktaş'ın devre arasında Feyenoord'a kiraladığı Oğuzhan Özyakup, yönetimle yaptığı indirim görüşmelerinde 'Feda'karlıktan kaçmayacağının sözünü verdi.

Oğuzhan, Beşiktaş için 'Feda'karlıktan kaçmadı

Beşiktaş, ikinci bir Feda sezonuna hazırlanıyor. Oyuncularla maaş indirimi konusunda pazarlık halinde olan siyah-beyazlılarda, yıldızların da akıbetleri belli olmaya başladı.

Alacaklarını alamayan yabancı yıldızlardan Loris Karius, FIFA'nın kapısını çalıp Kara Kartal'ı şikayet etmişti. Bu gelişmeler üzerine Alman file bekçisinin sözleşmesini fesheden yönetim, yapılandırma çalışmalarına hız verme kararı almıştı.

BEŞİKTAŞ KENDİSİNİ 'PARA'LIYOR!

Ödeme konusunda rahatsız olan tek ismin Karius olmadığı ortaya çıktı. Takımdaki diğer yabancıların da Alman eldiven gibi durumdan rahatsız olduğu gelen bilgiler arasında... Kasım ayından bu yana ödeme alamayan yabancılar, kazan kaldırmanın eşiğine geldi.

Futbolcular arasındaki homurdanmalar artınca siyah-beyazlı yönetim de en azından yerli oyuncuların isyanını bastırmak için senet formülünü devreye soktu. Yerlilere temmuz ve ağustos ayının ödemeleri için senet teklif eden yönetimin bu girişimi futbolcular tarafından olumlu karşılandı.

EN 'FEDA'KARLAR NECİP&OĞUZHAN

Oyuncuların maaşlarını indirmek için uğraş veren yönetim, bu konuda sadece Necip Uysal'ı ikna edebilmişti. Oyuncularının hepsinden 'Feda' isteyen yönetim, devre arasında Hollanda'nın yolunu tutan Oğuzhan Özyakup'u da yapılandırma konusunda ikna ettiği öğrenildi.

Bu sezon takımın başına gelen Abdullah Avcı ile yıldızı bir türlü barışmayan 27 yaşındaki oyuncu, devre arasında Feyenoord'un yolunu tutmuştu. 'Feda' diyen isimler arasına katılan Oğuzhan'ın bu tavrı yönetim tarafından sevinçle karşılanırken sıra diğer isimlere geldi.

GÖZÜNÜ BUDAKTAN SAKINMAYACAK

Teknik direktör Sergen Yalçın dahil, Burak Yılmaz ve tüm oyunculardan aynı tavrı bekleyen Beşiktaş yönetimi, bu konuda gözünü budaktan sakınmayacak. Oyunculara ödeme yapacak durumu olmayan siyah-beyazlılar, Adem Ljajic, Domagoj Vida ve Jeremain Lens gibi maliyetli isimleri de elden çıkaracak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya