SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Okay Yokuşlu, Galatasaray için Celta Vigo’yla görüşüyor

FUTBOL | 17.09.2020 13:06

Galatasaray’ın orta saha transferi için istediği ancak Celta Vigo’dan veto yiyen transferi Okay Yokuşlu, kulübünü tekrardan ikna etmek üzere görüşmeler gerçekleştirdi.

Okay Yokuşlu, Galatasaray için Celta Vigo’yla görüşüyor

Galatasaray’da transfer çalışmaları devam ederken; Fatih Terim’in kadrosunda görmek istediği baş isimlerden biri de kuşkusuz Okay Yokuşlu. Öyle ki; deneyimli teknik adam bunu basın toplantılarında sık sık dile getirmiş; ancak transferin Celta Vigo tarafından veto edildiğini belirtmişti.

Kendisine gelen ilgiden dolayı memnun olan ve Galatasaray’ın teklifine oldukça sıcak bakan Milli futbolcu Okay Yokuşlu ise kulübü Celta Vigo’yu transferine izin vermesi için ikna etme çabasında. Fanatik’te yer alan habere göre; Galatasaray’ın kiralık teklifinin reddedilmesinden sonra, yöneticiler yeni bir formül üretti. İspanyol ekibine zorunlu satın alma opsiyonuyla kiralama teklifi sunacak olan Aslan, bu bağlamda Okay’ın kulübünü ikna etmesini bekliyor.

Fatih Terim’le sık sık telefon görüşmeleri gerçekleştiren 26 yaşındaki futbolcu, son gelişmeleri sürekli olarak deneyimli teknik direktöre aktardı. Takımdan gönderilmesi beklenen Younes Belhanda’nın satılması durumunda; Cimbom’un Okay transferi için hiçbir pürüz kalmaması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya