SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Okay Yokuşlu - Galatasaray transferinin perde arkası!

FUTBOL | 14.09.2020 11:14

Galatasaray’ın kiralık olarak anlaşmak istediği; ancak Celta Vigo’dan onay çıkmayan Okay Yokuşlu transferinin sır perdesi aralandı.

Okay Yokuşlu - Galatasaray transferinin perde arkası!

360 TV’de yayınlanan Spor Gecesi programında Galatasaray’ın Okay Yokuşlu transferinin perde arkasını anlatan ünlü spor yorumcuları Gökhan Dinç ve Haluk Yürekli, flaş açıklamalarda bulundu.

DİNÇ: CELTA VIGO, OLURSA BONSERVİSİYLE VERMEK İSTEMİŞ

Galatasaray’ın Okay’ın menajeriyle irtibat kurarak oyuncunun durumunu sorduğunu belirten Dinç, “Sarı-kırmızılılar, menajeri aramış; oyuncuyu kiralamak istediklerini söylüyor. Menajer de kulübü arayıp durumu anlatmış. Celta Vigo, kiralık vermek istemediklerini; olursa bonservisiyle vermek istediklerini belirtmiş. Bendeki bilgi bu” ifadelerini kullandı.

YÜREKLİ: SARI-KIRMIZILILAR, ‘OKAY VE MENAJERİ GALATASARAY’I KULLANIYOR’ DİYOR

Galatasaray’daki flaş gelişmeyi belirten Yürekli ise, “Sarı-kırmızılı cephe de 'Okay ve menajeri, Celta Vigo'da maaşını yükseltmek için Galatasaray'ı kullanıyor' diyor. Menajer ve Okay, ‘Bizi vermiyorsunuz madem maaşımızı arttırın’ demek istemiş diye düşünenler var…”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya