SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Omar Elabdellaoui davasında son dakika!

FUTBOL | 20.03.2021 17:38

Galatasaraylı Omar Elabdellaoui'nin Kasım ayında pozitif çıkan koronavirüs testinin sızdırılmasına ilişkin dava hakkında Oslo Polisi'nden açıklama geldi.

Omar Elabdellaoui davasında son dakika!

Yılbaşı gecesi havai fişeğin elinde patlaması sonucu gözünden yaralanan ve lisansı askıya alınan Galatasaraylı Omar Elabdellaoui'nin Kasım ayında pozitif çıkan koronavirüs testinin sızdırılmasına ilişkin dava devam ediyor. Oslo Polis Teşkilatı'ndan Helle Brabrand, Dagbladet gazetesine yaptığı açıklamada konuyla ilgili son gelişmeleri şu şekilde özetledi:

"Olayı tüm yönleriyle soruşturuyoruz. Savcılık, bu konunun önümüzdeki yaza kadar netleştirilmesini hedefliyor. Bugün itibarı ile herhangi bir bulguya ulaşabilmiş değiliz. Polis tarafından yürütülmesi gereken bazı soruşturma aşamaları var. Teknik olanlar da dahil olmak üzere tüm kanıtları sürekli olarak gözden geçiriyoruz. Kalan kısımları tamamlamak ve elde ettiğimiz kanıtları incelemek biraz zaman alacak. 

Daha önce de belirttiğimiz gibi bu işleri yaza kadar bitirmeyi planlıyoruz. Bu dosyada daha çok kişiye yaptırım uygulanmasını gerektiren bir durum yok. Polis tarafından ifadesi alınan kişilerle ilgili ne yazık ki bir şey söyleyemiyorum. Dolayısıyla Omar Elabdellaoui'nin sorgulanıp sorgulanmadığına yönelik sorulara yanıt veremem."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya