SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yengeler kıyasta! Oriana mı, Wanda mı?

| 21.12.2019 15:43

Yengeler kıyasta! Oriana mı, Wanda mı?

Futbol dünyasında; birçok ünlü yenge var... Bir isim var ki; Yolanthe Cabau, Victoria Beckham gibi yıldızlardan daha çok gazete manşetlerini süslüyor...

O isim de Vanda Nara... İkilinin evlenme şekilleri, medyaya olan demeçleri ve yaşanılan skandallar, Icardi - Wanda çiftinin gündemde yer almasını sağlıyor.

Hatırlanacağı üzere Wanda, Maxi Lopez ile evliyken Arjantinli'yi en yakın arkadaşıyla aldatıp Icardi ile yeni bir yola girmişti.

WANDA KONUŞUYOR MANŞETLERİ SÜSLÜYOR

Wanda ile olan ilişkisi; Icardi'nin hem Inter'de hem de Arjantin'de istenmeyen adam olmasına neden olmuştu. Antonio Conte, Milano ekibinin başına gelir gelmez 26 yaşındaki Tangocu'yu takımda istemediğini söyledi. Manchester United'dan Romelu Lukaku'yu renklerine katan Inter, Icardi'yi de PSG'ye kiralık göndermişti.

Icardi'nin yeni durağı Fransa olsa da Wanda; Çizme'de; manşetleri süslemeye devam ediyor. La Repubblica delle Donn isimli programa katılan Arjantinli güzel, Conte'nin Icardi'ye cinsel tavsiyeler verdiğine dair iddialara da açıklık getirdi.WANDA: MAÇTAN ÖNCE SEKS YAPMIYORUZ

Bu konu hakkında ne diyeceğimi bilmiyorum diyen Wanda, "Icardi çok profesyonel. Maç öncesinde hiçbir şey yapmıyor. Müsabakada işler iyi giderse anca öyle seks yapıyoruz. Kaybederlerse beni görmek dahi istemiyor" ifaddelerini kullandı.

Icardi'nin aynı zamanda menajerliğini de yapan Arjantinli güzel bir itirafta bulundu. Rete 4'ten Piero Chiambretti'ye konuşan Wanda, en küçük oğlunun Juventuslu olduğunu söyledi.

Hatırlanacağı üzere PSG'den önce Juventus'a transferi söz konusu olan 26 yaşındaki oyuncu, gelen tepkiler üzerine transferinde Çizme yerine başka dev kulüpleri kovalamıştı.

Röportaj sırasında; küçük oğlu Juventus hakkında tezahürat yapınca Wanda, "Çocuklarımı her şeyden önde iyi birer insan olmaları için yetiştiriyorum.

En küçük oğlum Juventus hayranı. Belki de bunu söylemek ya da fotoğraf çektirmek sakıncalı ama en büyük oğlum Icardi ile tanışmadan önce de Interli'ydi" dedi.SABATINI: KIZIM WANDA'DAN FARKLI

Juventus'un arjantinli yıldızı Paulo Dybala'nın kız arkadaşı Oriana Sabatini'nin annesi; kızıyla Wanda arasında benzerlikler olduğunu söyledi. Ancak Sabatini'nin Wanda kadar sansasyonel olamadığına da dikkat çekti.

Kızının daha düşük bir profile sahip olduğunu belirten Anne Sabatini, "Kızımın farklı bir profili var. Wanda ile bir ilgisi yok, düşük bir profili var.Ori samimiyetini göstermek istemiyor, kişisel hayatında spekülasyon yapmıyor ya da spekülasyon yapamıyor. Yine de saygın birisi. Yani Wanda'dan farklı. Kızımı Dybala ile mutlu görüyorum. Wanda'nın hayatı ise gerçekten sıkıcı ve yaşamını feda ediyor" ifadelerini kullandı.

 

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya