SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Fikret Orman'dan rakiplere taş

FUTBOL | 13.09.2019 11:36

Fikret Orman'dan rakiplere taş
Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman görev süresinin son döneminde olduğunu belirtirken bu yıl şampiyonluğuna inandığını söyledi ve rakiplere de göndermede bulundu. 
Siyah-beyazlı ekibin 1 numarası Adana'da Beşiktaşlı taraftarla buluşurken hem kendi geleceği hem futbol gündemi ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. İşte Orman'ın sözleri: 
 
 
'SON DÖNEMİM, BİR DAHA SEÇİME GİRMEYECEĞİM'
"Beşiktaş'ta benim bu son dönemim olacak. Artık kum saati ters yönde çalışıyor. Daha sonra yeni bir başkan ve yönetim gelecek, biz bu süre boyunca Beşiktaş'a hizmet etmeye devam edeceğiz. Şu ana kadar ne başardıysak Beşiktaş taraftarıyla beraber başardık.
Ben bir daha seçime girmeyeceğim. Tek amacım Beşiktaş'a hizmet. Taraftarların da Beşiktaş siyasetini bir kenara bırakarak kulübün başarısı için bir arada olmasını istiyorum.
Çok zor günlerden geldik, dönem dönem yine zor zamanlar geçiriyoruz. Yaklaşık 10 yıldır oynadığımız oyun düzeni değişiyor.
'ABDULLAH HOCA İLE BİRLEKTE ŞAMPİYON OLACAĞIZ'
Abdullah Hoca ile şampiyon olacağımıza inanıyorum. Beşiktaş taraftarının da buna inanmasını istiyorum. Şampiyon olacağız.
Futbol takımımız, oyun düzenini oluşturduğunda yavaş yavaş güzel maçlar izleyeceğiz. Atiba döndü, Burak da gelecek hafta takımdaki yerini alır.
Takımımız 20 milyon Euro'nun üzerinde bütçe daralması yaşadı. Yaş ortalamamız gençleşti ve 7 transfer yaptık.
Dünyanın her tarafında kriz yaşanıyor, bu krizden etkilenmemek için daralmaya gitmek zorundayız."

'BJKTV KAPANMADI, PLATFORM DEĞİŞTİRDİ. ARTIK YOUTUBE'DAYIZ' 

"BJK TV'yi kapatmadık, platform değiştirdik. Artık YouTube platformunda olacağız. Artık haberler bile izlenmemeye başladı. Her şey sosyal medyadan takip ediliyordu. Biz bunlara yüksek masraf ediyorduk. Biz TV'ye yüksek harcamalar yaptığımızda en fazla 15-20 bin izlenme alıyorduk ama YouTube'a bir şey yaptığımızda 1 milyon izleniyor. Bu yüzden platform değiştirdik.
 
'KENDİ HEDEFLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA İLERLİYORUZ'
 
Bizim yaptığımız işin sonucu topun çizgiyi geçmesiyle alakalı. Fakat ne olursa olsun top çizgiyi geçsin diye istemek başka camiaların işi, bizim değil.
Biz şerefiyle oynayıp, hakkıyla kazanan bir kültürden geliyoruz. Biz kendi hedeflerimiz doğrultusunda mücadele edeceğiz."
 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya