SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Osasunalı futbolcular, sosyal mesafe kuralına uygun ayak tenisi oynadı

FUTBOL | 22.03.2020 11:01

İspanya La Liga’da Osasuna forması giyen Raul Navas ve Fran Merida, koronavirüs dolayısıyla sosyal mesafe kurallarına uydu, ayak tenisi oynadı.

Osasunalı futbolcular, sosyal mesafe kuralına uygun ayak tenisi oynadı

Koronavirüs yüzünden bir süre futbola ara verilen İspanya’da, sporcular egzersizlerine evinde devam ediyor. İspanya La Liga ekiplerinden Osasuna forması giyen futbolculardan Raul Navas ve Fran Merida, yeni tip koronavirüs yüzünden İspanya’da liglerin ertelenmesiyle birlikte evde buna çare bulmuş durumda. Bu karantinayı değerlendiren 2 komşu Navas ve Merida, evlerinin bahçesinde sosyal mesafe kurallarına uyarak ayak tenisi oynadı. Görüntüleri paylaşan Navas, tüm dünya basınında olay oldu.

KURALLAR DAHİLİNDE AYAK TENİSİ OYNADILAR

Karantina altında da olsalar futbol oynamaya bir şekilde çözüm bulan 2 komşu futbolcu, ayak tenisi oynadığı anları sosyal medyadan yayınladı. Evlerini 2’ye böyle bir çit sayesinde sporuna devam eden ikili, sosyal medyada bu görüntülerin paylaşılmasının ardından olay oldu ve alkışlandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya