SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ozan Kabak: Çok korkuyorum

FUTBOL | 28.04.2020 19:15

Bundesliga ekiplerinden Schalke 04 forması giyen milli futbolcumuz Ozan Kabak, koronavirüsü yaymaktan ötürü korktuğunu itiraf etti.

Ozan Kabak: Çok korkuyorum

Bundesliga ekiplerinden Schalke 04 forması giyen Ozan Kabak, koronavirüs günlerine dair açıklamalarda bulundu. Kulübün resmi kanalına konuşan milli futbolcumuz, virüsü kapmaktan değil, yaymaktan ötürü korktuğunu ifade etti. Koronavirüs nedeniyle tüm dünyanın zor zamanlar yaşadığını belirten Kabak, bu günlerin geçeceğini belirtti.

“BAŞKA İNSANLARI TEHLİKEYE ATMAKTAN ÇOK KORKUYORUM”

Alman ekibinin televizyon kanalına röportaj veren Ozan Kabak, “Kimsenin alışık olmadığı zamanlar yaşıyoruz, yaklaşık olarak herkes 2 aydır evde oturuyor. Böyle şeyler beni etkiliyor tabii ki. Koronavirüse yakalanmaktan değil, başka insanları tehlikeye atmaktan çok korkuyorum açıkçası. Evimde izole bir şekilde elimden geldiğince hastalığa yakalanmamaya gayret gösteriyorum. Taşıyıcı olmak istemiyorum. Yaşlı veya genç yaşta ölen insanlar var. Risk yok gibi bir kavram olmadı. Endişelerim var ama bu günlerin geçeceğine inanıyorum. Pozitif kalmaya çalışıyorum. İnşallah bu günler geçecek” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya