SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

VİDEO | Ozan Tufan ile Caner Erkin lansmanda gülme krizine girdi!

FUTBOL | 23.10.2020 10:01

Caner Erkin ve Ozan Tufan, Fenerbahçe Futbol A Takımı'nın yeni otobüsünün tanıtımına damga vurdu. İkili, lansmanda gülme krizine girdi; o anlar kameraya böyle yansıdı!

VİDEO | Ozan Tufan ile Caner Erkin lansmanda gülme krizine girdi!

Fenerbahçe Futbol A Takımı'nı taşıyacak otobüsün tanıtımı Can Bartu Tesisleri'nde yapıldı.

Sabah 11.00'de gerçekleştirilen sabah antrenmanının ardından yeni aracın tanıtıldığı lansmana; Burak Çağlan Kızılhan, Mustafa Kemal Danabaş, Selahattin Baki, Erol Bulut'un yanı sıra sarı-lacivertlilerin karayolu ulaşım sponsoru Gürsel Turizm'in Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant ve Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Hürer Fethi Gündüz de katıldı.

Emre Belözoğlu, Selçuk Şahin, Volkan Ballı ve Fenerbahçeli futbolcuların hazır bulunduğu törende eğlenceli anlar kameralara yansıdı... Sarı-lacivertlilerin neşe kaynağı olarak öne çıkan Caner Erkin ile Ozan Tufan lansmanda da bu huylarından vazgeçmedikleri ortaya çıktı...

Hatıra fotoğrafı çekilmek için otobüsün önüne gelen ikili bir anda gülmeye başladı. Caner ve Ozan ikilisi, gülüşlerini gizlemek isteseler de bu çabaları sonuçsuz kaldı. Caner Erkin ile Ozan Tufan'ın gülme krizine girdiği o anlar kameralara böyle yansıdı...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya