SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ozan Tufan: Sadece işime odaklanıyorum

FUTBOL | 09.10.2020 14:04

Fenerbahçe’nin milli yıldızı Ozan Tufan, Sabah Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu. Tufan, kendisine gelen eleştirilere yanıt verdi.

Ozan Tufan: Sadece işime odaklanıyorum

A Milli Takımımızın Almanya ile yaptığı maçta şık bir gol atan ve son dönemde üstün bir performans ortaya koyan Ozan Tufan, Sabah Gazetesi’ne konuştu. Milli yıldız, Türkiye’nin en çok eleştiri alan oyuncularından biri olduğunu ve gençliğinden beri bu sıkıntıları yaşadığını söyledi.

“TÜM BUNLARA KULAĞIMI TIKIYORUM”

Kendisi hakkında yapılan eleştirilere kulak asmadığını söyleyen Ozan Tufan, “Eleştiriler konusunda büyük tecrübe edindiğimi düşünüyorum. Benim hakkımda söylenenlerin hangisinin iyiliğim için, hangisinin kötülüğüm için olduğunu biliyorum. Bu yüzden eleştiriler benim için sıradanlaştı. Tüm bunlara kulağımı tıkıyorum. Ve sadece işime odaklanıyorum. Gelişimim için her gün daha fazla ne yapabilirim bunu düşünüyorum. Ve bu süreç benim gelişimime de büyük katkı sağlıyor.” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya