SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ozan Tufan'dan Galatasaray'a gönderme

FUTBOL | 20.02.2020 12:29

Fenerbahçe kaptanlarından Ozan Tufan, antrenman sonrası tüm takımın katıldığı öğle yemeğinde kulüp kanalına açıklamalarda bulundu.

Ozan Tufan'dan Galatasaray'a gönderme

Fenerbahçe’nin ikinci kaptanı Ozan Tufan, antrenman sonrası tüm takımın katıldığı öğle yemeğinde kulüp kanalına açıklamalarda bulundu.

Galatasaray derbisiyle ilgili çarpıcı yorumlarda bulunan Ozan, “Derbi önceleri bizim hep böyle geleneksel yemeklerimiz olur. Takımdaşlık göstergesidir. Samimiyetin iyi olduğu bir ortamdır. Bu önemli maç öncesi bu buluşma, bu toplanma, camiamıza iyi bir göstergedir. Maç içinde bizi desteklemeye gelecek olan taraftarlarımıza da şimdiden teşekkür ediyorum. İnşallah güzel bir galibiyetle 3 puanı alacağız. Önümüzdeki o ışıklı güzel yola daha güzel gideceğimizi düşünüyorum” değerlendirmesini yaptı.

“DERBİYE İLK KEZ ÇIKACAK ARKADAŞLARIMIZI HAZIRLIYORUZ”

Kadıköy’de ilk kez Galatasaray derbisi oynayacak olan oyuncuları maça hazırladıklarını belirten Ozan, “Derbiye ilk kez çıkacak olan arkadaşlarımız var. Tecrübeli olan arkadaşlarımız da var. İlk kez o duyguyu yaşayacak arkadaşlarımıza hem taktiksel, hem sözlü olarak gerekli uyarıları yapıyoruz. Maça çok iyi hazırlanıyoruz. Sadece Galatasaray maçına konsantreyiz. Bu maçı kazanmak için neler yapabileceğimize çalışıyoruz. Karşı takımın zaaflarına çalışıyoruz. Bu maçta elimizden gelenin fazlasını göstermeliyiz” ifadelerini kullandı.

“SERÜVEN DEVAM EDECEK”

20 yıllık yenilmezlik serisini sürdüreceklerini belirten Ozan, “Bu maça fazla konsantre olmaya da gerek yok… Zaten derbi konsantrasyonu ayrıdır. Galatasaray maçı için daha önce Başakşehir ve Beşiktaş maçlarında olduğu gibi en iyi şekilde sahaya çıkıp 3 puanı almak istiyoruz. Bizim yıllardır yemeklerimiz geleneksel, Kadıköy’de oynanan maçlar geleneksel, değişmeyen şeyler var… Pazar günü yine bazı şeyler değişmeyecek, aynı kalacak, serüven devam edecek. Bizim en önemli gücümüz, silahımız taraftarımızdır. Bizi her zamanki gibi desteklemeye gelirlerse, bu takımın yapamayacağı bir şey yok” şeklinde konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya