SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ozan Tufan’dan koronavirüs açıklaması

FUTBOL | 29.03.2020 13:15

Ozan Tufan, koronavirüs konusunda Fenerbahçe’deki son durumdan açıklamalar yaparken, destekleyen herkesten sabırlı olmalarını istedi.

Ozan Tufan’dan koronavirüs açıklaması

Fenerbahçe’nin başarılı orta sahası Ozan Tufan, kulüpteki son durumlar hakkında açıklamalar yaparken; kendilerini destekleyen tüm taraftarlardan sabırlı olmalarını istedi.

Fanatik’e konuşan milli futbolcu; yaşadıkları zor süreci değerlendirirken, herkesin sağlığına kavuşmasını umduğunu söyledi.

“HAYATIN NORMALE DÖNMESİ ZAMANLA OLACAK, BİRAZ SABREDELİM”

Koronavirüs günlerini değerlendiren Ozan Tufan, “Hayatın normale dönmesi zamanla olacak, biraz sabredelim. Bekleyeceğiz. Bu zor zamanları elele verip atlatacağımıza inanıyorum” dedi.

Antrenmanlara evden çalışmaya devam ettiklerini ifade eden Tufan, “Bu yeterli değil fakat. Müsabakalara başlayacaksak eğer, idmanlara tesislerde devam etmemiz gerekiyor. En önemli nokta şu an sağlık. Sağlık diyoruz” söylemlerinde bulundu.

“BİLİYORSUNUZ BİR ARKADAŞIMIZ VE SAĞLIK ÇALIŞANIMIZ BU VİRÜSTEN ETKİLENDİ”

Fenerbahçe’deki koronavirüs gündemini değerlendiren Tufan, “Biliyorsunuz bir arkadaşımız ve sağlık çalışanımız bu koronavirüsten etkilendi, öyle düşünüyorum ki umarım en kısa sürede sağlıklarına kavuşacaklar. Herkesin beklediği gibi biz de bu sürecin geçmesini bekleyeceğiz. Biraz sabır. Sabrın sonunun selamet olacağına inanıyorum.” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya