SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Özil çiftinden 'Mesut'u yok!

FUTBOL | 31.03.2020 14:27

Mesut Özil ilk bebeğini kucağına aldı. Eşi Amine Gülşe, Eda isminde bir kız çocuğu dünyaya getirirdi, Özil çifti mutluklarını takipçileriyle paylaştı.

Özil çiftinden 'Mesut'u yok!

Koronavirüs, insan hayatını olumsuz etiledi... Her geçen gün artan vaka sayısı, binlerce insanın yaşamını yitirmesine de neden oldu. Spor dünyası da bundan nasibi aldı. Birçok yıldız isim bu hastalığa yakalanmaktan kurtulamadı. Ülke olarak zor günlerden geçerken Fenerbahçe ve Galatasaray'dan bazı isimlerin koronavirüse yakalanmaları, keyifleri kaçırdı...

Fenerbahçe Beko'nun Takım Menajeri Cenk Renda'dan ilk geken haberler üzüntüyle karşılansa da ardından test sonucunun negatif çıktığı öğrenildi. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in de virüsle girdiği savaşı kazanması; spor dünyasında sevinçle karşılandı...

Korona tehdidi altında iyi haberler de gelmiyor değil. Örneğin; yeni hayatlar beliriyor... Özil Ailesi'nin ilk bebeklerini kucaklarına alması gibi... Arsenal'in Türk asıllı yıldız oyuncusu Mesut Özil baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Oyuncu ve model eşi Amine Gülşe, Eda isminde bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

Mesut-Amine Özil çifti, bu haberi sosyal medya hesaplarından şu şekilde paylaştı: "Eda sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Rabbim, bütün insanlığa hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin."

31 yaşındaki yıldız oyuncunun formasını giydiği Arsenal, sosyal medya hesaplarından Özil Ailesi'ni tebrik ederek, "Arsenal ailesine hoş geldin Eda" çiftin sevinçlerine ortak oldu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya