SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Pascal Nouma: "Hakim Beşiktaşlı çıktı ve kurtuldum!"

FUTBOL | 30.11.2020 23:29

Beşiktaş'ın eski golcüsü Pascal Nouma, Fransız basınına verdiği röportajda çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

Pascal Nouma: "Hakim Beşiktaşlı çıktı ve kurtuldum!"

Fransız RMC Sport televizyonu, "Bad Boys" (Kötü Çocuklar) adlı üç bölümlük yeni filminin ilk bölümünü Beşiktaş'ın eski golcüsü Pascal Nouma'ya ayırdı. Siyah Beyazlılar'ın fenomen ismi, kanala verdiği röportajda Türkiye günlerinden bahsederken şimdiye dek hiç duyulmamış bir anısını paylaştı. Bar çıkışı gazetecileri tartakladığı meşhur gece hakkında konuşan 48 yaşındaki eski futbolcu olaydan nasıl ceza almadan kurtulduğunu şu sözlerle anlattı:

"Bardaydım ve beş Vodka Red Bull içmiştim. Ancak atmosfer biraz tuhaftı. Çünkü diğer futbolcuların da geleceğini düşünmeme rağmen kimse ortalıkta yoktu. Kendi kendime 'Buradan çıkacağım.' dedim. Bardan çıktığım sırada paparazilerin tuzağına düştüm ve gece kötü bitti.  

Gazetecilerle kavga ettim ve karakola götürüldüm. Beşiktaşlı bir hakime rastladım ve bana duruşma sırasında 'Eğer gol atarsan dosyayı kapatacağım. Yoksa hapse girersin.' dedi. Bir sonraki maçta duraklama anlarında golü atmayı başardım ve hapisten kurtuldum."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya