SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Paul Pogba ve eşi tuvalet kağıdı sektirdi, olan çocuğa oldu

FUTBOL | 26.03.2020 11:09

Fransız yıldız futbolcu Paul Pogba ve eşi Maria Zulay, evde yeni trend olan tuvalet kağıdı sektirme videosu çekti, olan küçük çocuğa oldu.

Paul Pogba ve eşi tuvalet kağıdı sektirdi, olan çocuğa oldu

Manchester United forması giyen Fransız yıldız Paul Pogba ve eşi Mario Zulay, evde tuvalet kağıdı sektirme akımına katıldı. Son zamanlarda futbolcular arasında oldukça popüler olan bu yeni trend, aslında izleyicilere evde kal farkındalığı yaratmak için başlatıldı. Evde kal akımı kar topu gibi yavaş yavaş büyürken, futbol dünyasından birçok yıldız isim, bu yeni trende katılarak videolar çekti.

MARIA ZULAY POGBA, YANLIŞLIKLA KÜÇÜK ÇOCUĞU NİŞAN ALDI

Paul Pogba ve eşi Maria Zulay da evde kal etkinliğine katıldı. İkili video çekimlerine başladı, yıldız futbolcu eşine topu gönderdi, fakat Maria yanlışlıkla topu yanlarında bulunan küçük çocuğun kafasına nişanladı. Apar topar çocukla ilgilenen Bolivyalı model, kahkaha krizine girdi. Şaşkınlığa uğrayan Paul Pogba ise tek çareyi olarak videoyu kapatmakta buldu. Fransız futbolcunun eşi Maria, daha sonra bu görüntüleri sosyal medyadan paylaştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya