SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Paulo Fonseca'dan Cengiz Ünder'e: Şu anda...

FUTBOL | 04.01.2020 21:50

Paulo Fonseca'dan Cengiz Ünder'e: Şu anda...

Corriere dello Sport, Roma'nın teknik direktörü Paulo Fonseca ile röportaj gerçekleştirdi. Fonseca, Roma'nın gidişatıyla ilgili olumlu ifadeler kullanırken, Cengiz Ünder'le ilgili sorulan soruyu da yanıtsız bırakmadı...

ARADAN SONRA TAKIMI NASIL BULDUNUZ?

Bu hafta iyi çalıştık. Takım iyi gidiyor, motive olmuş durumdayız. Yıla en iyi şekilde başlamak istiyoruz. Torino'ya karşı kazanmak önemlidir.

TORINO ÇALKANTILI BİR SEZON GEÇİRİYOR, DÜŞÜNCELERİNİZ NELER?

Torino'ya karşı oynamak her zaman zordur. Son üç dış saha maçlarını kaybetmediler. Güçlü ve motive bir Torino bekliyoruz. Zor maç olacak.

KALINIC VE BRUNO PERES'DEN FAYDALANACAK MISINIZ?

Kalinic iyi çalışıyor ve gelişiyor. Sezonun bu bölümünde ondan faydalanacağız. Bruno Peres kredisini bitirdi ama takıma yardım edip edemeyeceğini şimdilik bir görelim. Fiziksel olarak iyi durumda değil, çalışmak zorunda.

IBRAHIMOVIC SERIE A'YA GERİ DÖNDÜ, NELERİ DEĞİŞTİREBİLİR?

Diğer takımda oynayan futbolcular hakkında konuşmaktan hoşlanmıyorum. Ama o çok iyi bir oyuncu. İtalya'da olması önemli.

KUPALARDAN BAHSETMEK MÜMKÜN MÜ?

Takım üzerinde şu an böyle bir baskı yaratmak adil değil. Bu sezon çok şey değiştirdik ve yavaş yavaş gelişiyoruz. Takım olarak sadece Torino mücadelesine odaklandık.

NICOLO ZANIOLO DAHA NE KADAR İLERİ GİDEBİLİR?

Her oyuncunun, her daim geliştirmesi gereken noktaları vardır. Zaniolo eskiden çok taktiksel çalışan bir oyuncu değildi ama şimdi doğru zamanda doğru yerlerde bulunuyor. Kararlarını daha da iyileştirmek zorunda.

CENGİZ ÜNDER SİZİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI MI?

Şu an onu kaybettiğimi sanmıyorum. Ekibin bir parçası. Kim formdaysa o sahada.

TORINO LİGİN EN ÇOK FAUL YAPAN TAKIMLARINDAN BİRİ, NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Olumlu bakarsam, faule teşvik etmiş olurum. Ama takım topu kaybettiğinde tepki vermenin önemli olduğunu düşünüyorum.

KADRONUZ YÜZDE YÜZ HAZIR OLSAYDI, ROMA NEREDE OLURDU?

Geriye bakmıyorum. Zor zamanlarda bile tüm oyuncular iyi çalıştı ve oynadı. Senaryoları düşünmeyi sevmiyorum. Sadece şimdiki zamanı düşünüyorum.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya