SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

VİDEO | Penaltı kaçıran çocuğun hazin sonu! Fena dayak yedi!

FUTBOL | 16.10.2020 11:57

Viral olan videomuz bu kez de; Afrika'dan... Toprak sahada maç yapan çocuklardan birisi penaltı kaçırınca; hazin bir sonla karşılaştı. Genç adam fena dayak yedi.

VİDEO | Penaltı kaçıran çocuğun hazin sonu! Fena dayak yedi!

Sosyal medyada viral olan videoları; sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Kemal Sunal'ın başrolünü oynadığı Gol Kralı filminde; Duvar Ahmet, "Futbolda; penaltı golün yarısıdır" der. Kimileri de; panaltı kurtarılmaz kaçırılır der... Neyse bırakalım bunları; sadede gelelim..

Görüntülerimiz Afrika'dan... Toprak sahada oynanan ve iddialı geçen maçta; kazanılan penaltı atışı için topun başına geçen genç adam, vuruşunda kaleciyi geçemedi. Penaltıyı kaçıran çocuk, hazin bir sonla karşılaştı...

Topun kaleciden dönmesiyle bir hengamenin içinde kalan küçük çocuk, neye uğradığını şaşırdı. Penaltı kaçınca; sahada fena dayak yemeye başlayan genç adam, çareyi kaçmakta buldu. Güç bela kendisini sahanın dışına atan çocuk, bir daha penaltı kaçırmaması gerektiğini sert bir şekilde de olsa öğrenmiş oldu. İzliyoruz...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya