SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ünlü teknik direktörün annesi koronavirüsten dolayı vefat etti!

FUTBOL | 06.04.2020 17:57

Dünyanın en ünlü teknik direktörü Pep Guardiola’nın, annesi Dolors Sala Carrio koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi. Haberi Manchester City duyurdu.

Ünlü teknik direktörün annesi koronavirüsten dolayı vefat etti!

Dünyanın en iyi teknik direktörlerinden biri olan Pep Guardiola, annesini koronavirüs nedeniyle kaybetti. Büyük bir şok yaşayan Guardiola, yas tutarken; kulübü Manchester City, bu haberi sosyal medya hesaplarından açıkladı.

“BÖYLE ÜZÜNTÜLÜ ANLAR YAŞADIĞIMIZ BU GÜNLERDE PEP’IN AİLESİNE EN İÇTEN TAZİYELERİMİZ İLETİYORUZ”

Acılı haberi kamuoyuna sosyal medya hesaplarından duyuran Manchester City, “Böyle üzüntülü anlar yaşadığımız bu günlerde, Pep Guardiaola ve ailesine en içten taziye dileklerimizi iletiyoruz. Huzur içinde yat Dolors Sala Carrio” ifadelerini kullandı.

FUTBOLDAKİ 2 VAKA OLDU

Koronavirüsün, bu vefatla birlikte futbol dünyasından aldığı can sayısı 2 oldu. Geçtiğimiz saatlerde Ligue 1 ekiplerinden Reims’te kulüp doktorluğu yapan Bernard Gonzalez, koronavirüs testinin pozitif çıktığını öğrendikten sonra, intihar etmiş, herkesi derinden sarsmıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya