SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Pereira: Trabzon her zaman bizim evimiz

FUTBOL | 26.01.2021 10:04

Trabzonspor ile sözleşmesini karşılıklı olarak sonlandıran Portekizli futbolcu Joao Pereira, sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladı.

Pereira: Trabzon her zaman bizim evimiz

Futbolcu Pereira, sosyal medya hesabından Türkçe olarak yaptığı paylaşımda, elveda demenin vaktinin geldiğini belirterek, "Bu şehre ve bu kulübe geldiğimden beri, o en zor gün geldi. Ben beklemeden geldi. Böyle bir şeye hazırlıklı olmadan geldi. Geldi ve beni de hazırlıksız yakaladı. Hiç hayal etmediğim ve düşünmediğim bir şekilde geldi. Ama olan şu ki, o gün geldi." ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'da futbol oynadığı 4 yılı mutlu sonla bitmemiş bir aşk hikayesi olarak değerlendiren Pereira, şunları kaydetti:

"Adanmışlık, çalışma, savaş, profesyonellik, karakter, dürüstlük, özdeşleşme ve daha birçok şeyle geçen ve tamamlanmamış bir 4 yıllık süreçti. Geldiğimiz ilk günden itibaren bana ve aileme her şeyini veren bu kulübe kalbimin en derinliklerinden teşekkür etmek istiyorum. Beraber mücadele etmemiş olsak asla bu başarıları yakalayamamış olacağım takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Benim en iyi şartlarda sahada olabilmem için çaba gösteren sağlık ekibimize teşekkür ediyorum. Aşçılarımızdan, çim ile ilgilenen kardeşlerimize kadar, bana hep saygıyla davranmış ve her gün daha iyi olabilmemiz için mücadele etmiş kulübün tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.

"TEKRAR BULUŞACAĞIZ”

Pereira, geçirdiği zorlu süreçte durumun çözülebilmesi için ellerinden geleni yapan yöneticilere ve kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu'na da teşekkür ederek, "Son ve en önemli olarak, 4 yıl boyunca, kendim ve ailem adına, bize gösterdikleri saygı ve sevgi için tüm Trabzonspor taraftarlarına teşekkür ediyorum. Sizler sayesinde Trabzon her zaman bizim evimiz olarak kalacak. Biz üçümüz, ben, Natacha ve Gabriel, bu şehri ve bu şehrin tüm insanlarını her zaman kalbimizde taşıyacağız. Tekrar buluşacağız." değerlendirmesinde bulundu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya