SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Perotti'den ilginç talep!

FUTBOL | 19.07.2021 14:06

Pereira, Perotti, Dirar, Zanka, Zajc ve Lemos’la devam etmeyi düşünmediğini yönetime bildirdi. Bu isimlerden Perotti dışındakiler menajerlerine yeni takım bulma talimatını verdi.

Perotti'den ilginç talep!

Yeni Fenerbahçe yavaş yavaş şekilleniyor. Topuk Yaylası’na kalabalık bir oyuncu grubuyla giden sarı lacivertlilerde ilk olarak genç isimler gönderilmişti. Vitor Pereira’nın raporu doğrultusunda kadroda düşünülmeyen Barış Alıcı, İsmail Yüksek, Murat Sağlam, Emir Miray Köksal ve Melih Bostan kamptan ayrılmıştı.

Türkiye gazetesinden Emin Uluç'un haberine göre; Vitor Pereira, Perotti, Dirar, Zanka, Zajc ve Lemos’la devam etmeyi düşünmediğini yönetime bildirdi. Bu isimlerden Perotti dışındakiler menajerlerine yeni takım bulma talimatını verdi. Arjantinli kanat oyuncusu ise ayrılmak için Fenerbahçe’den bütün alacaklarını talep ediyor.

Tisserand ile Samatta’nın durumu henüz net değil. Ayrılıklar sonrası ortaya çıkacak ekonomik şartlar el verirse sarı lacivertlilerin stoper ve golcü konusunda yeni hamleler yapma imkânı doğacak. Pereira, daha kaliteli bir isim alınabilirse Tisserand’ın da gönderilmesine razı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya