SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Philip Zinckernagel, Watford'a transfer oldu

FUTBOL | 01.01.2021 16:02

İsmi Fenerbahçe ve Trabzonspor ile anılan Philip Zinckernagel’in yeni takımı belli oldu. 26 yaşındaki futbolcu, İngiltere Championship ekibiyle anlaşma sağladı.

Philip Zinckernagel, Watford'a transfer oldu

Fenerbahçe ve Trabzonspor’un transfer listesinde yer aldığı iddia edilen Philip Zinckernagel yeni takımına imza attı. Danimarkalı orta saha, İngiltere Championship ekibi Watford'a transfer oldu. Watford’un 5.5 yıllık anlaşmaya vardığı 26 yaşındaki Philip Zinckernagel, 7 numaralı formayı giyecek.

"WATFORD BÜYÜK BİR KULÜP"

İmza attıktan hemen sonra konuşan Philip Zinckernagel, Watford’un çok büyük bir takım takım olduğunu söyledi. Danimarkalı orta saha, "Şimdiye kadar her şey mükemmeldi. İngiltere'de tesisler ve her şey birinci sınıf. Watford büyük bir kulüp. Teklifi gördüğümde benim için uygun olduğuna karar verdim ve birçok kişiyle tanıştım." ifadelerini kullandı.  

MENAJERİNDEN AÇIKLAMA

Watford Menajeri Xisco Munoz, Philip Zinckernagel transferi hakkında açıklamalarda bulundu. Munoz "Philip'i transfer edebildiğimiz için çok mutluyum. Çok iyi bir oyuncu olduğunu göreceksiniz. Takımla da çok iyi anlaşacak. Takıma çok büyük katkısı olacak. Bundan emin olabilirsiniz." dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya