SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Phillip Cocu'nun başı şanssızlıktan kurtulmuyor

FUTBOL | 27.09.2019 15:25

Phillip Cocu'nun başı şanssızlıktan kurtulmuyor

Sarı-lacivertliler'in eski teknik direktörü Phillip Cocu, Derby County'de de talihsiz olaylarla karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Derby County'nin salı günü düzenlenen akşam yemeği organizasyonunun sonrasında evlerine gitmeyi istemeyen Mason Bennett, Tom Lawrence ve Richard Keogh, restauranttan dönüşte ciddi bir trafik kazası geçirdi.

Alkollü şekilde araba kullandıkları öğrenilen Bennett ve Lawrence hakkında aynı zamanda soruşturma başlatılırken kazada yaralar alan takım kaptanı Keogh'un ise bu sezon forma giyemeyeceği ve futbol hayatının risk altında olduğu ifade edildi.

Derby'nin bir başka oyuncusu Tom Huddlestone'ın çektiği ve Bernett'in kazadan önce tuvalet pisuvarına kustuğu görüntüler İngiliz medyasında da büyük yankı uyandırdı.

Olayın ardından bir basın toplantısı düzenleyen Cocu ise

"Bu, kulüpteki herkes için son derece kötü bir hadise. Salı günü antrenmandan sonra takım hâlinde bir şeyler yapmak istemiştik. İlk olarak footgolf oynamayı düşündük ama hava çok kötyüdü. Bunun üzerine planımızı değiştirdik ve önce bowling oynamaya, ardından da akşam yemeğine gittik. Pek çok oyuncu 20.00 civarında mekandan ayrıldı ancak küçük bir grup barda kalmaya devam etti."

ifadelerini kullandı.

Yaşanan kazanın kendileri için sezonun kalanında sorun yaratacağını da sözlerine ekleyen Cocu,

"Kaptanımız, sezonun kalan bölümünde oynayamayacak. Kendisiyle görüştüğümde yıkılmış bir hâldeydi. Sonuç olarak bu olaya karışanlar, çok büyük bir hata yaptılar ve topluma kötü örnek oldular. Dolayısıyla bunun sonucuna da katlanacaklar."

açıklamalarında bulundu.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya