SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Video haber | PlayStation oynayan Ekuban'a Alice Fappani'den yılan şakası!

FUTBOL | 28.12.2020 22:53

Trabzonsporlu Caleb Ekuban, PlayStation sevdalısı futbolculardan... PS5 oynarken dünyadan bir haber olan Ganalı'ya sevgilisi Alice Fappani, yılan şakası yaptı. Video haber.

Video haber | PlayStation oynayan Ekuban'a Alice Fappani'den yılan şakası!

Trabzonspor'un Ganalı yıldızı Caleb Ekuban, PlayStation'a gönül veren futbolculardan... TV başına kurulan 26 yaşındaki hücumcu, evde PS5 oynayarak zaman geçiriyor.

Ekuban'ın PlayStation'a olan bu ilgisi; Alice Fappani'nin pek de hoşuna gitmiyor gibi. Yenge, Ganalı oyuncunun dikkatini dağıtması için çeşitli muziplikler yapsa da Ekuban bana mısın demiyor...

PS5'te maç yaparken adeta dünyayla ilişiğini kesen Caleb Ekuban, Alice Fappani tarafından sırtına konan yılanı dahi fark etmedi.

Ganalı yıldız, sırtında yılanla PlayStation oynamaya devam ederken Alice Fappani, Caleb Ekuban'ın vurdum duymaz anlarını Instagram hesabından şu şekilde paylaştı. PS5 oynarken dünyadan bir haber olan Ganalı'ya sevgilisi Alice Fappani, yılan şakası yaptı. Video haber.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya