SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Podolski'nin çaya tutkusu, hamur işlerine ilgisi var

FUTBOL | 03.03.2020 16:49

Çaya olan tutkusuyla bilinen Lukas Podolski, hamur işlerine de el attı. Hünerlerini sergileyen Poldi, hamur işlerine olan ilgisini gözler önüne serdi.

Podolski'nin çaya tutkusu, hamur işlerine ilgisi var

Antalyaspor'un Alman yıldızı Lukas Podolski'nin çaya olan düşkünlüğü bilinmekte... Sarı-kırmızılılara imza attığı ilk basın toplantısında; ikram eilen çayı görünce; 'Ooo çay' karşılığını veren 34 yaşındaki yıldızın sevdası artarak devam etti. Kah berber koltuğunda kah tavla oynarken bu tuttkusundan vazgeçmeyen Podolski, yeni uğraşların da peşine düştü.

Türk kültürünü seven ve çabucak edapte olan yıldız oyuncu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla büyük sempati topluyor. Çay içerken ya da tavla onarken fotograflarını paylaşan Poldi, bu kez de hamur açmadaki maharetlerini sergiledi. Hamur tahtasının üzerinde oklavayla inceltme işlemi yapan 34 yaşındaki oyuncu, 'itinayla hamur açılır' mesajı verdi.

2015'te ülkemize yolu düşen Podolski, iki sezon Galatasaray formasını giyip 75 maçta; 34 gol ve 18 asistle tamamlamıştı. Bu iki yılda; 1 Türkiye Kupası, 2 de Süper Kupa sevinci yaşayan 34 yaşındaki oyuncu, 2,5 yıl süren Japonya macerasını da kupayla noktalamayı başardı.

Vissel Kobe ile Japonya İmparatorluk Kupası'nı kaldırmayı başaran Podolski, 'çay var içersen Antalya var gelirsen' mesajına onayı verip Akdeniz temsilcisine transfer oldu.

Antalya Havalimanına iner inmez çay ikramında bulunulan Poldi, çayını yudumlayıp etrafa gülümseler bırakmıştı. Çaya olan tutkusuyla bilinen Alman yıldızın çayın yanındaki olmazsa olmazlardan birisi olan hamur işlerine el atması ilgiyle karşılandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya