SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Pogba evde 'Fransız' kalmadı, freestyle akımı başlattı

FUTBOL | 31.03.2020 15:28

Paul Pogba evde yapacak bir şeyler elbet bulunur dedi, freestyle akımı başlattı. Fransız yıldız Lisa Zimouche ve Zlatan Ibrahimovic'e meydan okudu.

Pogba evde 'Fransız' kalmadı, freestyle akımı başlattı

Koronavirüs, insanoğlunu eve hapsetti... Uzmanlar, virüsün yayılış hızını durdurmak için karantinaya çekilin uyarısında bulundu...

Devletler de bu çağrıya kulak asıp bu yönde kararlar aldı. Kimisi sokağa çıkma yasağı ilan etti, kimisi uyarılarla geçiştirdi. Çin'de baş gösterip tüm dünyaya yayılan koronavirüs, insan yaşamını tehdit etmeye devam ediyor. Spor, Angola, Belarus, Tayvan gibi birkaç ülke dışında durdu.

Evlerine kapanıp izole bir yaşam sürdüren sporcular, karantina altında yaşamlarına devam ediyor. Kulüplerin kendilerine verdikleri özel antrenman programları dahilinde çalışan yıldız isimler, kendilerine yeni uğraşlar bulma konusunda sıkıntı da çekmiyorlar.

Tuvalet kağıdı sektirenler, yatağında yüzenler, evinin bahçesinde motor kullanana kadar birçok şey bulup evde kalmanın önemine dikkat çekildi. Son olarak da Manchester United'lı Paul Pogba, yeni bir akım başlattı.

Herkes evde yapabileceklerini göstersin deyip freestyle şampiyonu Lisa Zimouche ile Milan'lı Zlatan Ibrahimovic'e meydan okudu... Fransız yıldıza Zlatan ve Lisa'dan anında cevap geldi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya