SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Premier Lig kaptanlara ve hocalara soracak

FUTBOL | 13.05.2020 15:28

İngiltere Premier Lig'de maçlara yeniden başlama hazırlıkları çerçevesinde, takım kaptanları ve teknik direktörlerle iki ayrı toplantı yapılıyor.

Premier Lig kaptanlara ve hocalara soracak

Almanya’da Bundesliga’nın 16 Mayıs hafta sonunda başlayacak olması İngilizleri de harekete geçirdi. Yayın anlaşmaları nedeniyle kalan maçları seyircisiz de olsa tamamlamak isteyen Premier Lig kulüpleri, önlem paketleri ve maçların oynanma planlaması için hazırlığa başladı.

Premier Lig yönetimi, çalışmalar öncesinde 2 kritik video konferans yapacak. Bunlardan ilki futbolcuların fikrini almak amacıyla yapılacak. Bugün düzenlenecek video toplantıda takım kaptanları ve Profesyonel Futbolcular Birliği yetkilileri bir araya gelecekler.

İngiltere Profesyonel Futbolcular Birliği, Premier Lig’in yeniden oynanması kararı durumunda sahaya çıkmak istemeyen oyunculara destek vereceklerini duyurmuştu.

Yine bugün, Premier Lig yönetimi, 20 kulübün teknik direktörleri ile de ayrıca bir görüşme yapacak. Bu görüşmede Antrenörler Birliği yöneticisi Richard Bevan ve sağlık uzmanları da yer alarak görüşlerini iletecekler.

Premier Lig’in geleceğinde çok önemli rol oynayacak bu iki görüşmenin ardından lig yönetimi yol haritasını belirleyecek.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya